Muzyka Pana Chopina

nakład wyczerpany
audiobook CD
lektor: Agnieszka Warchulska Zbigniew Zamachowski
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: Słuchowisko: 57 minut, Kompozycje Chopina: 76 minut
format: 145 x 250 mm
komplet zawiera: 2 płyty CD
ISBN: 978-83-7278-410-0

cena detaliczna

19.80 zł22.00 zł

Nakład wyczerpany
opis książki
recenzje

Muzyka Pana Chopina

audiobook CD

Z okazji Roku Chopinowskiego Wydawnictwo Media Rodzina wraz z Narodowym Instytutem Fryderyka Chopina w Warszawie przygotowało niezwykłe słuchowisko zatytułowane Muzyka Pana Chopina. Powstało ono na motywach książek Wandy Chotomskiej, cenionej autorki wierszy i opowiadań dla dzieci i młodzieży.

Tekst opowiada o młodzieńczych latach życia kompozytora, o jego rodzicach i dworku w Żelazowej Woli, o dorastaniu w Warszawie i szybkim rozkwicie talentu muzycznego, pokazuje małego artystę wśród przyjaciół i znajomych.

Forma słuchowiska sprzyja zaprezentowaniu najsłynniejszych kompozycji Chopina, które w znakomity sposób przeplatają się z narracją - znajdziemy wśród nich m.in. Poloneza A-dur, fragmenty Koncertów oraz Etiudę Rewolucyjną. Słuchowisko zrealizowane zostało w studio Polskiego Radia, a w nagraniu udział wzięli znani polscy aktorzy: Zbigniew Zamachowski, Agnieszka Warchulska oraz Maria Robaszkiewicz-Kowarska.

Wydanie zawiera również płytę CD z najważniejszymi kompozycjami Chopina granymi na historycznych instrumentach z XIX wieku.

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

  • 61 827 08 61 Monika Werner
  • 61 827 08 62 Ilona Fliger
  • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński