Pan Kuleczka. Spotkanie

oprawa twarda
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 48
rok wydania: 2006
format: 210 x 227 mm
oprawa: twarda
ISBN: 978-83-7278-128-4

cena detaliczna

22.41 zł24.90 zł

Produkt dostępny

Książka wydana w ramach serii:

Pan Kuleczka

czytaj o serii więcej książek

opis książki
recenzje

Pan Kuleczka. Spotkanie

oprawa twarda

Trzecia część przygód Pana Kuleczki i jego podopiecznych: psa Pypcia, kaczki Katastrofy i muchy Bzyk-Bzyk. Ci, którzy poznali już tę sympatyczną gromadkę, z niecierpliwością otworzą książkę.

Nowi czytelnicy też na pewno nie pożałują, a potem zechcą szybko nadrobić zaległości, czyli przeczytać "Pana Kuleczkę" i "Pana Kuleczkę. Skrzydła" - wszystkie książeczki z przepięknymi ilustracjami Elżbiety Wasiuczyńskiej.

Seria książek Pan Kuleczka znajduje sie na Złotej Liście książek polecanych do czytania dzieciom przez Fundację ABC XXI Cała Polska czyta dzieciom.

Opowiadania o Panu Kuleczce i jego gromadce poleca Państwa rodzinnej lekturze miesięcznik Magazyn Dziecko

[ Wiek 3+ ]

Zobacz odcinek programu TVP "Co czytać?", poświęcony serii o Panu Kuleczce.

Inne książki wydane w ramach serii

 • Pan Kuleczka jest rodzicem bezkolizyjnym, nie zalicza porażek, nie krzyczy, nie traci cierpliwości - to może imponować, może też być denerwujące! Pan Kuleczka jest superbohaterem w temacie: świat dziecka. A jeśli Pan Kuleczka jest ideałem to znaczy że miał poprzednika, może nawet jest jego literacką inkarnacją, bo czy Pan Kuleczka nie przypomina Pana Doktora - Janusza Korczaka? Świetnie rozumie mechanizm myślenia dziecka, wie że dziecku brakuje wiedzy i doświadczenia, ale nie neguje jego inwencji i fantazji. Nie podważa że dziecko myśli, a tylko że robi to po swojemu.
  Czytaj więcej na: http://honoratkaija.blogspot.com/p/blog-page.html
 • (...) niesamowite, jak potrafi cierpliwie tłumaczyć, uspokajać, przeganiać lęki, dostrzegać i pokazywać piękno otaczającego świata swojej "rodzince", a przy okazji nam - czytelnikom (...) a przy tym wydaje się być zawsze radosny, nawet jeśli właściwie nie widać kreski uśmiechu!
  ale to już zasługa doskonałej ilustratorki, podobnie jak pozostałe zabawne, rozczulające, naturalne, no po prostu 'klimatyczne' ilustracje. całość - radość dla oka i balsam dla duszy
  Czytaj więcej na: http://mamajanka.blogspot.com/2015/09/starsi-panowie-dwaj-czyli-dobra-ksiazka.html

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński