Pettson na biwaku

oprawa twarda
ilustracje Sven Nordqvist
przekład: Barbara Hołderna
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 32
rok wydania: 2010
format: 210 x 297 mm
oprawa: twarda
ISBN: 978-83-7278-434-6

cena detaliczna

21.51 zł23.90 zł

Produkt dostępny

Książka wydana w ramach serii:

Pettson i Findus

czytaj o serii więcej książek

opis książki
recenzje

Pettson na biwaku

oprawa twarda

Pettson i Findus znaleźli na strychu namiot i zapragnęli urządzić sobie biwak na rzeką, a przy okazji złowić trochę ryb. Jednak nie udało im się wyjść z domu, bo wszystkie kury także chciały iść nad rzekę. Wobec tego namiot został rozbity w ogrodzie. Sąsiad Gustavsson znowu miał się czemu dziwić...

Kolejna książka ze wspaniałej serii znakomitego szwedzkiego ilustratora i autora ubawi dzieci i dorosłych specyficznym poczuciem humoru i pełnymi szczegółów ilustracjami.

[ Wiek 3+ ]

Koniecznie odwiedź dwójkę przyjaciół na ich wesołej, pełnej niespodzianek stronie internetowej: www.PettsoniFindus.pl :)

Inne książki wydane w ramach serii

 • Kluczem do tej opowiastki jest dowcip. Mnóstwo w książce humorystycznych scenek, które rozświetlają zwyczajne z pozoru, a bajkowe w wymowie sytuacje. Zabawny jest kot Findus ze swoimi pytaniami, zabawne są oceny zachowania bohaterów. Scen Nordqvist to również ilustrator książki – przemyca zatem żarty także w rysunkach: jedna z kur, przygotowując się do snu, wyjmuje z walizki specjalnie przygotowaną bieliznę, mysz czeka z kieliszkiem na jajko tuż pod jedną z kur. Tropienie tych drobiazgów stanowi dodatkową rozrywkę dla małych i większych czytelników.
  Czytaj więcej na: http://tu-czytam.blogspot.com/2010/08/sven-nordqvist-pettson-na-biwaku.html
 • To wesołe historie o niezwykłej przyjaźni pomysłowego staruszka Pettsona i skorego do zabaw kota Findusa, którzy żyją w bezpiecznym świecie. Wystarcza im do życia własne towarzystwo, w którym zawsze się dzieje coś ciekawego i jest wesoło. To, co proste, komplikuje się u nich w nieco abstrakcyjny sposób i tworzy historię, która za każdym razem zaciekawia dorosłych i małych w naszym domu.
  Czytaj więcej na: http://kokonfantazji.blogspot.com/2011/02/seria-o-przygodach-pomysowego-pettsona.html
 • W „Pettsonie na biwaku” znajdziemy to wszystko, za co pokochaliśmy książki Svena Nordqvista – nieco zwariowaną, niezwykle zabawną historyjkę o parze sympatycznych bohaterów, a także przyciągające uwagę młodych czytelników znakomite ilustracje autora. Dla wielbicieli przygód Findusa i Pettsona jest to więc lektura obowiązkowa.
  Czytaj więcej na: http://esensja.stopklatka.pl/ksiazka/recenzje/tekst.html?id=17787

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński