Służące

Seria Gorzka Czekolada
bestseller
audiobook mp3
przekład: Małgorzata Hesko-Kołodzińska
wydawca: Media Rodzina
czas nagrania: 18 godzin 10 minut
rok wydania: 2010
format: 140 x 125 mm
komplet zawiera: 2 płyty MP3
ISBN: 978-83-7278-482-7

cena detaliczna

31.40 zł34.90 zł

Produkt dostępny

Książka wydana w ramach serii:

Gorzka Czekolada

czytaj o serii więcej książek

opis książki
recenzje

Służące

audiobook mp3

Audiobookowa wersja bestsellerowych "Służących" Kathryn Stockett.

W trzy bohaterki, które połączyła tajemnica i wspólne niebezpieczne przedsięwzięcie, które zmieni oblicze ich miasteczka, wcieliły się znane polskie aktorki, Anna Seniuk, Karolina Gruszka i Anna Guzik.

Inne książki wydane w ramach serii

 • Służące są książką bardzo wyważoną i spokojną, lecz dzięki temu – wymowną. Nie ma w niej przesadnego dramatyzowania czy tedencyjnego moralizatorstwa. Są za to barwne i wzbudzające sympatię (lub też barwne i wyjątkowo wredne) postacie, wiarygodnie opowiedziana historia i sugestywnie zobrazowana sceneria.
  Czytaj więcej na: ksiazki.wp.pl/rid,4140,tytul,Gotowe-na-wszystko,recenzja.html?ticaid=1aa4a&_ticrsn=5
 • Powieść "Służące" czyta się doskonale. Akcja toczy się sprawnie, a oddanie głosu trzem narratorkom pokazuje pełniej wyimki z życia społeczności Jackson z różnych stron, przedstawiając poszczególne domy, relacje między kobietami mającymi władzę w mieście i tymi, które dbają o domy i rodziny kobiet mających władzę w mieście.
  Czytaj więcej na: prowincjonalnenauczycielstwo.blogspot.com/2010/06/kathryn-stockett-suzace.html
 • Powieść smutna, gorzka (bo przecież trudno być obojętnym wobec tak absurdalnej niesprawiedliwości i podziałów), ale i tchnąca sporą dawką optymizmu i nadziei. Jednym zdaniem - świetna powieść obyczajowa, którą można polecić każdemu (choć to o kobietach to przecież nie tylko dla kobiet). 
  Czytaj więcej na:
  notatnikkulturalny.blogspot.com/2012/03/suzace-czyli-jezeli-cos-nam-pasuje-to.html
 • Muszę powiedzieć, że wprost nie mogłam się od tej książki oderwać, co nie zdarzyło mi się już od lat. Dodatkowym plusem jest to, że wczucie się w atmosferę Ameryki wczesnych lat 60. pozwala lepiej zrozumieć ich obecne szaleństwo na punkcie poprawności politycznej.
  czytaj więcej na: http://esensja.pl/ksiazka/recenzje/tekst.html?id=13493
 • Bo powieść zachwyciła mnie właściwie z każdej strony. (...) Do tego jeszcze pieczołowicie skrywane tajemnice rozpalają ciekawość, wątek miłosny skrobie palcem po serduszku, domagając się uwagi, a wszechobecna, tkwiąca pod skórą powieści segregacja rasowa swędzi, nie pozwalając o sobie zapomnieć.
  Cytaj więcej na: http://mcagnes.blogspot.com/2011/03/suzace-kathryn-stockett-o-rany-jaka-to.html
 • "Służące" to powieść słodko-gorzka. Z jednej strony niektóre fragmenty wywołują salwy śmiechu, z drugiej zdarzają się momenty, które dzisiaj normalnym ludziom nie mieszczą się w głowie. Podział na lepszych i gorszych jest tak absurdalny i tragiczny, że aż śmieszny.
  Czytaj więcej na: http://ciszaczasija.blogspot.com/2014/06/suzace.html

Powieść czyta się niemal jednym tchem. Narracja prowadzona z trzech punktów widzenia wprowadza urozmaicenie. Dodatkowym atutem jest autentyczność języka służących - fantastycznie wprowadza nas to w klimat. Książka jest głęboko emocjonalna.
Czytaj więcej na: http://bazgradelko.blogspot.com/2011/12/suzace-kathryn-stockett.html

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński