Uratuj mnie

Opowieść o złym życiu i dobrym terapeucie
oprawa miękka
autor: Rachel Reiland
przekład: Krzysztof Puławski
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 368
rok wydania: 2006
format: 145 x 205 mm
oprawa: miękka
ISBN: 978-83-7278-192-5

cena detaliczna

35.10 zł39.00 zł

Produkt dostępny
opis książki
recenzje

Uratuj mnie

oprawa miękka

Pograniczne zaburzenie osobowości. Co to, do diabła, takiego? - wściekała się Rachel Reiland, kiedy znalazła tę nazwę w papierach, które dostała, opuszczając szpital psychiatryczny. Miała wtedy dwadzieścia dziewięć lat, męża, dwoje dzieci i pracowała jako księgowa. Wkrótce okazało się, że ta diagnoza pomogła wyjaśnić jej wcześniejsze niekonwencjonalne zachowania, takie jak wybuchy gniewu, próby manipulowania innymi, myśli samobójcze, a także używanie narkotyków, anoreksję i częste zmiany partnerów seksualnych.

Rachel Reiland z zaskakującą szczerością opowiada, co oznacza i jak wygląda od środka choroba psychiczna. Pokazuje, jakie ona miała szczęście, zostając pacjentką znakomitego psychoterapeuty. Jest to niezwykle poruszająca, ale jednocześnie przynosząca nadzieję historia - Rachel dzięki intensywnej terapii i wsparciu najbliższych zdołała pokonać tę bardzo poważną chorobę.

  • "Uratuj mnie" jest nie tylko "przewodnikiem" po chorobie psychicznej jaką jest pograniczne zaburzenie osobowości, nie tylko pomaga zrozumieć zachowanie chorych, ale zwraca uwagę na to, jak istotne dla naszej psychiki mogą być wydarzenia z dzieciństwa, które podświadomie spychamy na bok uznając je za trudne, ale nieznaczące. Książka pozwala też spojrzeć na swoje życie z dystansem, dostrzec w nim więcej piękna i szczęścia niż na co dzień.
    Czytaj więcej na: http://waniliowe-czytadla.blogspot.com/2013/05/rachel-reiland-uratuj-mnie-opowiesc-o.html
  • Jeżeli zdecydujecie się na sięgnięcie po nią, przygotujcie się na wyprawę wgłąb ludzkiej psychiki. Na momenty, które trudno będzie wam zaakceptować. Nastawcie się, że nie będzie to lekka i przyjemna opowieść. To wymagająca ale fascynująca podróż wgłąb ludzkiej psychiki.
    Czytaj więcej na: http://fishtalks.blogspot.com/2016/10/booknerd-rev-uratuj-mnie.html

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

  • 61 827 08 61 Monika Werner
  • 61 827 08 62 Ilona Fliger
  • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński