85 sposobów wiązania krawata

nakład wyczerpany
oprawa twarda
autor: Yong Mao Thomas Fink
przekład: Bolesław Ludwiczak
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 144
format: 125 x 205 mm
oprawa: twarda
ISBN: 83-7278-049-8

cena detaliczna

22.50 zł25.00 zł

Nakład wyczerpany
opis książki

85 sposobów wiązania krawata

oprawa twarda

NAKŁAD WYCZERPANY

Dobrze zawiązany krawat to pierwszy poważny krok w życiu - twierdził Oscar Wilde, wielki pisarz, ale także słynny dandys, przywiązujący wielką wagę do stroju. Czy twierdzenie to jest w naszych czasach nadal aktualne? Te wątpliwości pomoże chyba rozwiać publikacja Thomasa Finka i Yonga Mao.

Mimo tego, iż historia noszenia krawata liczy sobie kilka stuleci, w tym czasie ogólnie znane i stosowane były tylko cztery sposoby jego wiązania. 85 sposobów wiązania krawata to książka napisana przez dwóch... fizyków z Uniwersytetu Cambridge, którzy opierając się na estetycznych kryteriach symetrii i harmonii, podchodząc do tematu z lekkim przymrużeniem oka, odkryli aż 85 rozmaitych sposobów na poradzenie sobie z tym niezbędnym elementem garderoby eleganckiego mężczyzny. Wszystkie zostały przedstawione w tej książce - wraz z licznymi i przydatnymi schematami, fotografiami oraz towarzyszącą im historią tego jedynego w swoim rodzaju, węzła.

Powstał pełen wdzięku przyczynek do historii mody i obyczaju, w którym połączenie 350 lat tradycji ze współczesnymi metodami analizy matematycznej dało wiedzę jedyną w swoim rodzaju.

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

  • 61 827 08 61 Monika Werner
  • 61 827 08 62 Ilona Fliger
  • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński