Niewidzialne potwory

darmowa wysyłka zewnętrzny wydawca
oprawa miękka
autor: Chuck Palahniuk
przekład: Lech Jęczmyk
wydawca: Niebieska Studnia
ilość stron: 237
format: 125 x 195 mm
ISBN: 978-83-60979-14-3

cena detaliczna

32.00 zł

Nakład wyczerpany
opis książki
recenzje

Niewidzialne potwory

oprawa miękka

UWAGA! WYSYŁKA 0 ZŁ!

Była supermodelką i przez chwilę miała u stóp cały świat - telewizja non stop nadawała reklamy z jej udziałem, ludzie rozpoznawali ją na ulicy, zarabiała mnóstwo pieniędzy, miała oddanych przyjaciół i chłopaka, którego zazdrościły jej koleżanki. Była ikoną piękna, lecz wystarczył jeden wypadek, by stała się pośmiewiskiem, niemym potworem, by wszyscy zapomnieli o jej istnieniu. I wtedy właśnie, gdy całkiem straciła nadzieję na kontakt ze światem, poznaje Brandy Alexander, superkrólową, oryginalną piękność, którą już tylko jedna operacja dzieli od przeistoczenia się w kobietę. Razem z nią i jej uwodzicielskim przyjacielem Signorem Alfa Romeo przemierzają Amerykę wzdłuż i wszerz, od jednego bogatego domu na sprzedaż do drugiego...

To już siódma książka Chucka Palahniuka przetłumaczona na język polski. Do tej pory ukazały się: Rozbitek, Fight Club, Udław się, Dziennik, Uchodźcy i wygnańcy, Opętani.

  • „Niewidzialne potwory” to pierwsza powieść jaką napisał Chuck Palahniuk, jednak dopiero wydana jako trzecia jego książka. Wszystko przez to, że wydawcy uznali ją za zbyt kontrowersyjna i nie chcieli opublikować. Styl nadal jest tu typowo palahniukowy, narracja achronologiczna, a kontrowersji, zaskoczeń i zwrotów akcji nie brakuje.
    Czytaj więcej na: http://ksiazkarnia.blog.pl/2014/06/26/niewidzialne-potwory-chuck-palahniuk/

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

  • 61 827 08 61 Monika Werner
  • 61 827 08 62 Ilona Fliger
  • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński