Projekt "Rosie"

Seria Gorzka Czekolada
bestseller
oprawa miękka
przekład: Maciej Potulny
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 320
rok wydania: 2013
format: 135 x 205 mm
oprawa: miękka ze skrzydełkami
ISBN: 978-83-7278-806-1

cena detaliczna

31.40 zł34.90 zł

Produkt dostępny

Książka wydana w ramach serii:

Gorzka Czekolada

czytaj o serii więcej książek

opis książki
recenzje

Projekt "Rosie"

oprawa miękka

Projekt „Rosie” to feel-good book, jedyna w swoim rodzaju komedia romantyczna, z charyzmatycznym, ujmującym bohaterem, pierwszorzędnym humorem i wartką akcją.  Przetłumaczona na 35 języków.


Don Tillman się żeni. Tylko nie wie jeszcze, z kim.

Wdrożył więc Projekt „Żona” i opracował 16-stronicowy kwestionariusz, który ma wyłonić idealną partnerkę. Musi mieć przyzwoity zawód, nie może palić, pić alkoholu, a wśród jej cnót punktualność winna znajdować się w ścisłej czołówce.

Tymczasem Rosie Jarman dorabia jako barmanka, pije, pali i notorycznie się spóźnia. Jest również inteligentna oraz piękna. I szuka swojego biologicznego ojca, a w tym Don Tillman, profesor genetyki, może jej służyć pomocą.

Z Projektu „Żona” Don dowiedział się kilku ciekawych rzeczy. Na przykład, dlaczego wszystkie jego dotychczasowe znajomości kończyły się na pierwszej randce. Dlaczego szybkoschnąca odzież fitness nie nadaje się na kolację w restauracji. I dlaczego, pomimo wszelkich prób naukowych, nie da się znaleźć miłości - to miłość znajduje Ciebie.


Obejrzyj filmik ze studia nagraniowego, w którym Borys Szyc czyta "Projekt Rosie":

 


Zapraszamy do "polubienia" serii Gorzka Czekolada na Facebooku

 

Inne książki wydane w ramach serii

 • Zobacz recenzję video - Waniliowe czytadła:

 • To połączenie angielskiego humoru, zabawy i dużej dawki przymrużenia oka, która do tej powieści jest niezbędna. Czytając można się poczuć jakby oglądało się świetny serial komediowy i dlatego też kończąc odczuwa się tęsknotę za bohaterami i ich perypetiami, które naprawdę potrafiły odstresować.
  Czytaj więcej na: http://ciszaczasija.blogspot.com/2013/11/projekt-rosie.html
 • „Projekt Rosie” to książka, która daje kobietom możliwość przyjrzenia się mężczyzną trochę bliżej. Narratorem jest Don, który przedstawia nam świat mężczyzn w bezpośredni i zaskakujący sposób. Czasem nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać. Dla kobiet jest to ciekawe i pouczające doświadczenie.
  Czytaj więcej na: http://recenzentkaksiazek.blog.pl/2014/04/23/projekt-rosie-graeme-simsion/
 • Pamiętajcie - zapiszcie sobie ten tytuł i zerknijcie na książkę w wolnej chwili. Możecie być spokojni, gdyż istnieje jedynie minimalne ryzyko, iż "Projekt Rosie" nie spełni Waszych oczekiwań. Kilka godzin dobrej zabawy, przyjemna historia i zapadający w pamięć bohaterowie - tego możecie się spodziewać!
  Czytaj więcej na: http://wyspa-kultury.blogspot.com/2014/06/projekt-rosie.html
 • Wydawca obiecuje, że będzie to jedyna w rodzaju komedia romantyczna i faktycznie tak jest. Z pewnością Projekt Rosie wybija się ze znanym nam, często bardzo oklepanych i wykorzystywanych wielokrotnie, schematów - zdecydowanie jest inaczej niż zwykle. I dlatego całość naprawdę dobrze się czyta - jest idealną propozycją na lekką, niezobowiązującą lekturę, która jednocześnie jest niegłupia i zapadająca w pamięć.
  Czytaj więcej na: http://papierowyazyl.blogspot.com/2014/04/238-projekt-rosie.html
 • Ta powieść przyciągała mnie wielokrotnie i za każdym razem nie potrafiłem się na nią zdecydować. (...) Coś jednak było w tej pozycji, co nie pozwoliło mi przejść obok niej obojętnie, i teraz jestem szczęśliwy, że jednak po nią sięgnąłem. Takiego bowiem zastrzyku pozytywnych emocji i dobrego humoru nie dostałem dawno od żadnej książki.
  Czytaj więcej na: http://ksiazkarnia.blog.pl/2015/07/29/projekt-rosie-graeme-simsion/
 • Projekt "Rosie" to opowieść opowieść o poszukiwaniu i odnajdywaniu w życiu tych elementów, których nam brakuje. To opowieść o przełamywaniu barier, tworzeniu relacji, o zmianach, których się nie spodziewamy. O tym, że "nowe" może nadejść w każdej chwili i nie ważne ile masz lat, co przeżyłeś i gdzie jesteś, zawsze może pojawić się ktoś kto wywoła rewolucję.
  Czytaj więcej na: http://fishtalks.blogspot.com/2015/10/booknerd-challenge-projekt-rosie.html
 • Może nie tak sztampowy jak większość komedii romantycznych, choć łączący najlepsze elementy ze wszystkich – Projekt "Rosie" to cudowna książka. Zabawna, lecz inteligentna. Romantyczna, choć nie przesłodzona. I z cudownymi bohaterami, którzy tak bardzo do siebie nie pasują, że są dla siebie stworzeni!
  Czytaj więcej na: http://www.strefaczytacza.pl/2015/12/projekt-rosie.html
 • "Projekt "Rosie"" to nie tyle zabawna co niezwykle sympatyczna historia nieporadności i walki o swoje własne szczęście za cenę wszystkiego, co posiadamy. Don przedstawi Wam opowieść o tym, jak wszystko co do tej pory znał pęknie jak bańka mydlana po pojawieniu się kobiety o wielkim sercu i przebojowej duszy. (...) To mądra, błyskotliwa powieść pełna wzlotów i upadków, którą chciało by się czytać i czytać. 
  Czytaj więcej na: http://thievingbooks.blogspot.com/2016/05/projekt-rosie-graeme-simsion.html

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński