Wyjątkowy depozyt

Seria Gorzka Czekolada
bestseller nakład wyczerpany
oprawa miękka
autor: Carol Snow
przekład: Małgorzata Hesko-Kołodzińska
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 384
rok wydania: 2013
format: 135 x 205 mm
oprawa: miękka ze skrzydełkami
ISBN: 978-83-7278-809-2

cena detaliczna

31.41 zł34.90 zł

Nakład wyczerpany

Książka wydana w ramach serii:

Gorzka Czekolada

czytaj o serii więcej książek

opis książki
recenzje

Wyjątkowy depozyt

oprawa miękka

Inteligentna, dowcipna, zaskakująca książka z in vitro w roli głównej.


Trzy kobiety, trzy historie i jeden wyjątkowy depozyt... w banku nasienia.

Laura - atrakcyjna, pewna siebie, lekko oziębła pani prawnik. Samotna matka z wyboru. Poruszy niebo i ziemię, żeby dać swojemu jedynakowi upragnione rodzeństwo.

Vanessa – rejestratorka w gabinecie dentystycznym, tuż przed trzydziestką. Opętana myślą o ślubie i dzieciach. Jej największym problemem jest jej chłopak, który panicznie boi się zaangażować.

Wendy - zestresowana czterdziestolatka z nadwagą. Boryka się z kryzysem małżeńskim i trudnym macierzyństwem. Wciąż zastanawia się, po kim jej nadpobudliwe bliźniaki są takie nieznośne.

Gdy drogi wszystkich trzech kobiet się skrzyżują, opowieść nabierze tempa, humoru i rumieńców. Ich historie połączy jeden mężczyzna, który kilka lat wcześniej zdeponował w banku nasienia swój unikalny garnitur genów.Zapraszamy do "polubienia" serii Gorzka Czekolada na Facebooku

Inne książki wydane w ramach serii

 • Ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu okazało się, że fabuła Wyjątkowego depozytu bardziej, niż do motywujących powieści dla pań, podobna jest po prostu – do życia. (...) Wyjątkowy depozyt czyta się miło i przyjemnie, ale po odwróceniu ostatniej kartki pozostają w pamięci nie tylko wyraziste postacie, lecz także poważne problemy i pytania, które przed zwyczajnymi ludźmi stawia współczesny świat.
  Czytaj więcej na: http://ksiazki.wp.pl/rid,5834,tytul,Tato-z-katalogu,recenzja.html
 • Powieść Carol Snow dostarcza sporej dawki śmiechu, ale i refleksji. Można wspaniale się bawić z tymi trzema jakże różnymi bohaterkami i jednym nad wyraz irytującym facetem. Autorce udało się bowiem stworzyć postaci, które zdają się być prawdziwymi ludźmi, ludź z krwi i kości.(...) Jeśli więc chcecie spędzić miło czas - a zaznaczam, że książkę czyta się jednym tchem, bawiąc się i odrobinę zastanawiając nad życiem - zdecydowanie polecam Wyjątkowy depozyt.
  Czytaj więcej na: http://www.granice.pl/recenzja,wyjatkowy-depozyt,8983
 • Wyjątkowy depozyt Carol Snow to nie tylko zajmująca powieść, która zachwyca dojrzałością i doskonałą kompozycją oraz w pełni ukształtowanymi psychologicznie bohaterami. To również książka, która porusza tematy przez wielu uznawane za wstydliwe, za tabu. Jednocześnie uczy takich pojęć jak świadome macierzyństwo, odpowiedzialność i poświęcenie. Lektura plasuje się ponad podziałami, nie ma w niej rozważań na temat etycznej czy biologicznej płaszczyzny sztucznego zapłodnienia, jest za to cała gama emocji – od radości z macierzyństwa po gorycz, niedowierzanie czy cierpienie.
  Czytaj więcej na: http://www.granice.pl/recenzja,wyjatkowy-depozyt,7127

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński