Przebudzenie Arkadii

seria Arkadia
nakład wyczerpany
oprawa miękka
autor: Kai Meyer
przekład: Emilia Kledzik
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 448
rok wydania: 2013
format: 135 x 205 mm
oprawa: miękka
ISBN: 978-83-7278-889-4

cena detaliczna

26.10 zł29.00 zł

Nakład wyczerpany

Książka wydana w ramach serii:

Arkadia

czytaj o serii więcej książek

opis książki
recenzje

Przebudzenie Arkadii

oprawa miękka

Rosa Alcantra mieszka w Nowym Jorku, ale urodziła się na Sycylii, dokąd leci na wakacje. Nie jest zwyczajną nastolatką – nieustannie wystawia się na ryzyko i kradnie przedmioty, które nie mają dla niej żadnego znaczenia. Alessandro Carnevare pochodzi z rodziny sycylijskich mafiosów skłóconej z rodziną Rosy. Czy to nowa historia Romea i Julii, tylko jeszcze bardziej mroczna i niesamowita i rozgrywająca się w ziemskim raju?

Książka jest pierwszą częścią trylogii arkadyjskiej autorstwa poczytnego i tłumaczonego na wiele języków Kai Meyera.

Zobacz kolejne części trylogii:

Patronat medialny:

 

 

Inne książki wydane w ramach serii

 • Czytelnik całkowicie się rozluźnia przy czytaniu, zapominając o zewnętrznym świecie, pozwalając, by w jego głowie rozbłysł Sycylijski klimat. Połączenie zatargów mafijnych i mitologii, a także romansu, było niesamowite i muszę przyznać, że jestem urzeczona taką mieszanką.
 • Czytaj więcej na: http://blask-ksiazek.blogspot.com/2013/11/kai-meyer-przebudzenie-arkadii.html
 • Muszę (...) wspomnieć, iż Meyer doskonale zna sposób na przykucie czytelnika do swojej powieści. Wszystko za sprawą ciągłego podnoszenia „napięcia” do punktu kulminacyjnego, aby wszystko od razu uciąć od tak (A męcz się czytelniku!). Dopiero w kilku ostatnich rozdziałach, wszystko zaczyna się układać w logiczną całość. Akcja pędzi już wtedy niczym kolejka górska, z której po prostu nie sposób jest zejść.
  Czytaj więcej na: http://ogrodpelenksiazek.blogspot.com/2013/11/przebudzenie-arkadii-kai-meyer.html
 • Lektura jest lekka w odbiorze. Rosa, jako jedna z głównych bohaterów, nie jest naiwna, jej zachowanie bywa nawet często irytujące. Jest sprytna, odważna, potrafi być pyskata i złośliwa.
  Książkę polecam i mam nadzieję, że w drugiej części już od pierwszych stron fabuła będzie wciągająca.
  Czytaj więcej na: http://ksiazkitopasja.blogspot.com/2014/01/przebudzenie-arkadii-kai-meyer.html
 • Sam styl pisania autora mnie urzekł. Jest lekki, czyta się go z niesłychaną przyjemnością. W pewnym momencie czytelnik całkowicie się wyłącza na świat zewnętrzny i ma wrażenie, że żyje tym co czyta. Licznik nabija kolejne przeczytane strony szybciej niż zwykle, a stonowana prędkość wydarzeń pozwala na całkowite i komfortowe śledzenie ich biegu.
  Czytaj więcej na: http://my-books-1220.blogspot.com/2014/03/recenzja-ksiazki-przebudzenie-arkadii.html
 • Kai Meyer posługuje się pięknym językiem - barwnym, pełnym metafor i porównań. Dzięki temu książkę może czyta się trochę dłużej, ale czerpać można z niej wiele przyjemności. Chyba właśnie język zaskoczył mnie najbardziej - spodziewałam się kolejnej młodzieżówki, bardzo prosto napisanej, a tu taka niespodzianka!
  Czytaj więcej na: http://betterversionofthetruth.blogspot.com/2014/03/przebudzenie-arkadii-kai-meyer.html
 • "Przebudzenie Arkadii" to jedna z tych nielicznych książek, które wciągają już od pierwszych stron. Fabuła niesie ze sobą setki tajemnic, a akcja toczy sie wartko. Nie ma mowy, by podczas czytania ktokolwiek się nudził! Wojna mafii, legenda, tajemnica i miłość - ale nie taka płytka i banalna, od pierwszego wejrzenia. To prawdziwe, narastające uczucie, przed którym bohaterowie nie są się w stanie obronić - nawet mimo usilnych prób.
  Czytaj więcej na: http://secretum.pl/recenzje/ksiazka-recenzja/przebudzenie-arkadii.html
 • Autorowi udało się połączyć w jedną całość dwa motywy, które uwielbiam. Wątek romantyczny nie przyćmił tego, co najważniejsze, a jedynie dodał pikanterii i stanowił nieprzesłodzone urozmaicenie idealnie pasujące do fabuły. Książka jest dopracowana, pełna emocji i zaskakujących zwrotów akcji.
  Czytaj więcej na: http://www.sheti-shetani.blogspot.com/2014/06/przebudzenie-arkadii-kai-meyer.html
 • Tak bardzo wciągającej, zaskakującej i ciekawej książki nie czytałam od bardzo dawna. Było w niej wszystko co lubię, a mianowicie  szybka akcja, wątek miłosny, zaskakujące momenty i zwroty akcji w momentach, których spodziewamy się najmniej.
  Czytaj więcej na: http://onlybooks-jdb.blogspot.com/2015/08/przebudzenie-arkadii.html

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński