Śnieżka musi umrzeć

Seria Gorzka Czekolada
audiobook mp3
autor: Nele Neuhaus
przekład: Anna Urban Miłosz Urban
wydawca: Media Rodzina
czas nagrania: 17 godzin 10 minut
rok wydania: 2013
format: 140 x 125 mm
komplet zawiera: 1 płytę CD z nagraniem w formacie MP3
ISBN: 978-83-7278-810-8

cena detaliczna

31.40 zł34.90 zł

Produkt dostępny

Książka wydana w ramach serii:

Gorzka Czekolada

czytaj o serii więcej książek

opis książki
recenzje

Śnieżka musi umrzeć

audiobook mp3

Wersja audio pierwszej powieści kryminalnej Nele Neuhaus wydanej w Polsce.

Maja Ostaszewska znakomicie oddała mroczny klimat podfrankfurckij wioski pełnej tajemnic, konfliktów i niewyjaśnionych historii z przeszłości.

Skazany za podwójne morderstwo Tobias Sartorius wychodzi na wolność. Wraca do rodzinnej wioski. Tu zawiązują się ciche porozumienia i podskórne układy. W powietrzu czuć zapach mrocznej tajemnicy. Mieszkańców wiąże zmowa milczenia, a każdy z nich wydaje się winny. Przysypana sprawa sprzed lat odżywa z pełną mocą.



Obejrzyj filmik ze studia nagraniowego, w którym
Maja Ostaszewska czyta powieść!

 

Kolejność chronologiczna według wydarzeń w książkach jest następująca:


Zapraszamy do "polubienia" serii Gorzka Czekolada na Facebooku

Załączone pliki

Inne książki wydane w ramach serii

 • Pierwsza opublikowana w Polsce powieść Nele Neuhaus jest naprawdę świetna, i to z wielu powodów. Notka na okładce zapowiada „nagłe zwroty akcji”. Rzeczywiście, dawno nie czytałam thrillera, w którym czytelnik tyle razy wodzony byłby na manowce. Nele Neuhaus wykorzystała pomysły, które oszczędniejszemu autorowi wystarczyłyby na co najmniej sześć powieści, i kiedy już nam się zdaje, że wiemy w którą stronę potoczy się akcja i co będzie kluczowym dowodem, autorka spokojnie rozbraja kolejną bombę i wchodzimy na następny poziom łamigłówki.
  Czytaj więcej na: Wirtualnej Polsce
 • Śnieżka musi umrzeć to nie tylko pasjonujący kryminał, ale też doskonała powieść psychologiczna, która ukazuje pełne spektrum ludzkich zachowań i charakterów. Zbiorowa odpowiedzialność, zbiorowa wina i postępowanie jednostek, które nie wytrzymują presji – jesteśmy świadkami wstrząsających wydarzeń, których korzenie sięgają daleko w przeszłość i których przyczyn należy doszukiwać się w chciwości i strachu przed odrzuceniem.
  Czytaj więcej na: http://www.granice.pl/recenzja,Sniezka-musi-umrzec,7165
 • (...) Jest nad czym cmokać i kiwać głową z ukontentowania, bo Niemka serwuje koktajl tajemnic, zależności, powiązań i uzależnień na bogato. (...) Jedna z lepszych książek kryminalnych tego roku, jakie czytałam.
  Czytaj więcej na: http://janedoe.blox.pl/2013/05/Sniezka-musi-umrzec.html
 • Z całą mocą trzeba przyznać, że kryminał ten jest napisany w sposób przystępny, który spodoba się każdemu czytelnikowi. Ponadto jest odpowiedni zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Ciekawa fabuła, odpowiednia doza tajemnicy i napięcia, bardzo dobry styl, wyraziści bohaterowie i ich problemy. Do tego trochę psychologizmu, socjologizmu i mamy książkę wprost idealną. Dla mnie powieść ta reprezentuje najwyższą półkę.
  Czytaj więcej na: http://waniliowe-czytadla.blogspot.com/2013/07/nele-neuhaus-sniezka-musi-umrzec.html
 • Powieść Nele Neuhaus wciąga całkowicie. Zupełnie nie czuje się jak znacznych rozmiarów jest to książka. Nie sposób się od niej nawet na chwilę oderwać. Napięcie, zwroty akcji, zamęt i coraz więcej tajemnic sprawiają, że jest to kryminał niemal doskonały. Niemal … bo przecież nic doskonałe nie jest. Polecam.
  Czytaj więcej na: http://skrawkimoichmysli.blogspot.com/2013/08/sniezka-musi-umrzec-nele-neuhaus.html
 • Zdecydowanie jest to powieść, która pozwala czytelnikowi dogłębnie poznać postacie, wyrobić sobie własną opinię i śledzić bieg zdarzeń na bieżąco. Wszystkie wątki były zaskakujące i nieprzewidywalne, do końca nie wiedziałam kto tak naprawdę jest winny i jak zakończy się książka.
  Czytaj więcej na: http://ciszaczasija.blogspot.com/2013/11/sniezka-musi-umrzec.html
 • „Śnieżka musi umrzeć” to doskonale napisany i trzymający w napięciu kryminał. Ciekawa fabuła sprawia, że książkę czyta się bardzo szybko i z wielką ciekawością. Autorka skutecznie zwodzi czytelnika, a akcja mknie w błyskawicznym tempie. Czy winny jest winny, czy też niewinny? Oto jest pytanie, a odpowiedź wcale prosta nie jest.
  Czytaj więcej na: http://markietanka-mojeksiazki.blogspot.com/2014/02/sniezka-musi-umrzec-nele-neuhaus.html
 • "Śnieżka musi umrzeć" zapewniła mi wiele godzin niesamowitej zabawy, której długo nie zapomnę. Ta książka przesiąknie Wam do krwi i pozostawi gorzki posmak chęci na więcej. Zaczaruje Was swoją tajemniczą aurą i skradnie Wasz czas. Sprawi, że zaczniecie postrzegać swoich sąsiadów pod całkiem innym kątem. Polecam ją wszystkim , którzy liczą na dobrą zabawę, gwarantuję Wam, że się nie zawiedziecie.
  Czytaj więcej na:  http://thievingbooks.blogspot.com/2014/03/sniezka-musi-umrzec-nele-neuhaus.html
 • W ogólnym rozrachunku „Śnieżka musi umrzeć” wychodzi jednak na plus: historia, która wciąga, ciekawe postaci i duszna atmosfera to coś, czego większość z nas szuka w lekturach na długie jesienne wieczory.
  Czytaj więcej na: http://www.portalkryminalny.pl/content/view/5126/5/

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński