Opowieści z Narnii

nakład wyczerpany
oprawa miękka
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 866
format: 155 xc 235 mm
oprawa: miękka
ISBN: 978-83-7278-490-2

cena detaliczna

53.10 zł59.00 zł

Nakład wyczerpany

Książka wydana w ramach serii:

Opowieści z Narnii

czytaj o serii więcej książek

opis książki

Opowieści z Narnii

oprawa miękka

Seria opowiada piękną i niezwykłą historię fantastycznej krainy, od jej stworzenia – w bardzo magiczny sposób – przez wielokrotną obronę przez siłami zła, aż po ostateczną bitwę, w której zmierzą się przeciwnicy i obrońcy Narnii. Niezwykłe przygody przeżywają w niej też przybysze ze świata ludzi (między innymi słynne rodzeństwo: Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja), którzy trafiają do niej przez starą szafę i będą podążać za wskazówkami opiekuna Narnii – lwa Aslana.

Opowieści z Narnii to cykl nie tylko dla dzieci. Książki mówią o wartościach uniwersalnych, takich jak przyjaźń, miłość, wierność, lojalność, co sprawia że niezależnie od wieku, każdy wyciągnie z powieści cenną dla siebie lekcję.

Teraz dla wszystkich, którzy chcieliby mieć cały cykl w jednej części, stworzyliśmy specjalne, zbiorcze wydanie zawierające wszystkie siedem powieści. Dodatkowo każdy czytelnik znajdzie w środku ilustracje pochodzące z pierwszych wydań powieści, a okładkę zdobi zdjęcie, które promowało ekranizację powieści Podróż "Wędrowca do Świtu".

Inne książki wydane w ramach serii

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

  • 61 827 08 61 Monika Werner
  • 61 827 08 62 Ilona Fliger
  • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński