Tylko razem z córką

oprawa miękka
autor: Betty Mahmoody
przekład: Maria Streszewska
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 520
format: 135 x 205 mm
oprawa: miękka ze skrzydełkami
ISBN: 978-83-7278-838-2

cena detaliczna

35.91 zł39.90 zł

Produkt dostępny
opis książki
recenzje

Tylko razem z córką

oprawa miękka

Nowe tłumaczenie bestsellerowej książki, sprzedanej w milionach egzemplarzy na całym świecie. Autentyczna historia Amerykanki uwięzionej w islamskim świecie przez męża tyrana. Rzucona w zupełnie obce środowisko, otoczona przez nieżyczliwą rodzinę męża, w końcu zupełnie pozbawiona prawa decydowania o sobie, rozpaczliwie próbuje wydostać się z Teheranu. Jednak o ile zorganizowanie jej ucieczki jest bardzo ryzykowne, o tyle ucieczka razem z czteroletnią dziewczynką graniczy z cudem. A to jedno kobieta wie na pewno - nie może zostawić córki samej.

 • "Tylko razem z córką" to opis prawdziwego dramatu matki i córki uwięzionych przez najbliższą osobę i zniewolonych przez religię. Jestem pełna podziwu dla Betty Mahmoody, że zdołała podzielić się relacją ze swojego życia z całym światem.
  Czytaj więcej na: http://moznaprzeczytac.pl/tylko-razem-z-corka-betty-mahmoody/ 

 • Autorka bardzo dokładnie opisuje nie tylko swoją sytuację, położenie w rodzinie Irańczyka, ale i kulturę Iranu, kraj, ludzi. (...)  "Tylko razem z córką" to bardzo trudna emocjonalnie powieść. Autorka jest zarazem bohaterką książki, co potęguje współczucie. Podczas czytania niejednokrotnie łza kręciła mi się w oku, ale i narastał we mnie gniew i żal na sytuację kobiet takich jak Betty, ale i na mężczyzn takich jak Mudi. To bardzo wzruszająca i refleksyjna powieść, na pewno dla osób o silniejszych nerwach.
  Czytaj więcej na: http://ciszaczasija.blogspot.com/2013/09/tylko-razem-z-corka.html
 • „Tylko razem z córką” to książka niezwykle wzruszająca, bolesna, która przeraża swoją prawdziwością, a empatia w obliczu sytuacji, w jakiej znalazła się główna bohaterka, sprowadza się do tego stopnia, iż podczas czytania tej historii ja sama miałam wrażenie, jakbym znalazła się w pułapce, bez możliwości wyjścia. „Tylko razem z córką” to również wspaniały zbiór informacji na temat irańskiej kultury, islamskiej religii i zasad panujących w tym kraju.
  Czytaj więcej na: http://www.taniaksiazka.pl/tylko-razem-z-corka-betty-mahmoody-p-365001.html#recenzje
 • Pamiętam, jak ogromne zrobiła na mnie wrażenie ta książka. Otworzyła moje oczy na problem, którego nigdy nie spotkałam w swoim otoczeniu.
  Czytaj więcej na: http://www.spinkiiszpilki.blogspot.com/

zobacz także

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński