Projekt "Rosie"

Seria Gorzka Czekolada
audiobook mp3
lektor: Borys Szyc
przekład: Maciej Potulny
wydawca: Media Rodzina
czas nagrania: 8 godzin 43 minuty
rok wydania: 2013
format: 140 x 125 mm
komplet zawiera: 1 płytę CD z nagraniem w formacie MP3
ISBN: 978-83-7278-854-2

cena detaliczna

26.90 zł29.90 zł

Produkt dostępny

Książka wydana w ramach serii:

Gorzka Czekolada

czytaj o serii więcej książek

opis książki
recenzje

Projekt "Rosie"

audiobook mp3

Don Tillman się żeni. Tylko nie wie jeszcze z kim. Wdrożył więc Projekt "Żona" i opracował szesnastostronicowy kwestionariusz, który ma wyłonić idealną partnerkę. Musi mieć przyzwoity zawód, nie może palić, pić alkoholu, a wśród jej cnót punktualność winna znajdować się w ścisłej czołówce. Tymczasem Rosie Jarman dorabia jako barmanka, pije, pali i notorycznie się spóźnia. Jest również inteligentna oraz piękna. I szuka swojego biologicznego ojca, a w tym Don Tillman, profesor genetyki, może jej służyć pomocą.

Załączone pliki

Inne książki wydane w ramach serii

 • Zobacz recenzję video - Waniliowe czytadła:

 • To połączenie angielskiego humoru, zabawy i dużej dawki przymrużenia oka, która do tej powieści jest niezbędna. Czytając można się poczuć jakby oglądało się świetny serial komediowy i dlatego też kończąc odczuwa się tęsknotę za bohaterami i ich perypetiami, które naprawdę potrafiły odstresować.
  Czytaj więcej na: http://ciszaczasija.blogspot.com/2013/11/projekt-rosie.html
 • „Projekt Rosie” to książka, która daje kobietom możliwość przyjrzenia się mężczyzną trochę bliżej. Narratorem jest Don, który przedstawia nam świat mężczyzn w bezpośredni i zaskakujący sposób. Czasem nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać. Dla kobiet jest to ciekawe i pouczające doświadczenie.
  Czytaj więcej na: http://recenzentkaksiazek.blog.pl/2014/04/23/projekt-rosie-graeme-simsion/
 • Pamiętajcie - zapiszcie sobie ten tytuł i zerknijcie na książkę w wolnej chwili. Możecie być spokojni, gdyż istnieje jedynie minimalne ryzyko, iż "Projekt Rosie" nie spełni Waszych oczekiwań. Kilka godzin dobrej zabawy, przyjemna historia i zapadający w pamięć bohaterowie - tego możecie się spodziewać!
  Czytaj więcej na: http://wyspa-kultury.blogspot.com/2014/06/projekt-rosie.html
 • Wydawca obiecuje, że będzie to jedyna w rodzaju komedia romantyczna i faktycznie tak jest. Z pewnością Projekt Rosie wybija się ze znanym nam, często bardzo oklepanych i wykorzystywanych wielokrotnie, schematów - zdecydowanie jest inaczej niż zwykle. I dlatego całość naprawdę dobrze się czyta - jest idealną propozycją na lekką, niezobowiązującą lekturę, która jednocześnie jest niegłupia i zapadająca w pamięć.
  Czytaj więcej na: http://papierowyazyl.blogspot.com/2014/04/238-projekt-rosie.html
 • Ta powieść przyciągała mnie wielokrotnie i za każdym razem nie potrafiłem się na nią zdecydować. (...) Coś jednak było w tej pozycji, co nie pozwoliło mi przejść obok niej obojętnie, i teraz jestem szczęśliwy, że jednak po nią sięgnąłem. Takiego bowiem zastrzyku pozytywnych emocji i dobrego humoru nie dostałem dawno od żadnej książki.
  Czytaj więcej na: http://ksiazkarnia.blog.pl/2015/07/29/projekt-rosie-graeme-simsion/

sposób wysyłki

zapraszamy do skorzystania z wygodnego i szybkiego sposobu dostawy:

kontakt z działem handlowym

zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami:

 • 61 827 08 61 Monika Werner
 • 61 827 08 62 Ilona Fliger
 • 61 827 08 63 Dagmar Grudziński