o serii Arkadia
szczegółowy opis
o autorach

Arkadia

Śródziemnomorski mit na nowo budzi się do życia... Trylogia o Rosie Alcantarze, zbuntowanej nastolatce z Nowego Jorku, która podczas wakacji na Sycylii poznaje szokującą prawdę o swojej rodzinie i musi stawić czoła mrocznym tajemnicom z przeszłości i uczuciu do niebezpiecznego Alessandra Carnevare.

Śródziemnomorski mit na nowo budzi się do życia...

Trylogia o Rosie Alcantarze, zbuntowanej nastolatce z Nowego Jorku, która podczas wakacji na Sycylii poznaje szokującą prawdę o swojej rodzinie i musi stawić czoła mrocznym tajemnicom z przeszłości i uczuciu do niebezpiecznego Alessandra Carnevare.

Rosa Alcantara jest zbuntowaną nastolatką, która ma talent do pakowania się w kłopoty. Te zaczynają się już w pierwszych dniach jej pobytu na Sycylii, gdy poznaje Alessandra Carnevare – przystojniaka pochodzącego z rodziny od lat skłóconej z rodziną Rosy. Znajomość z nim stanowi zagrożenie dla Rosy i jej najbliższych, ale to z jego pomocą dziewczyna zacznie odkrywać mroczne tajemnice dotyczące jej rodziny i prawdę o Arkadii, legendarnej krainie, której mieszkańcy posiadali niesamowite moce.

Brak autorów

Książki wydane w ramach serii