o serii Fantastyczna seria do kieszonki
szczegółowy opis
o autorach

Fantastyczna seria do kieszonki

Maks, Zizi i Kapsel przyjaźnią się od pierwszej klasy. Mieszkają na tym samym osiedlu. Zizi (czyli Zosia) lubi komiksy i zwierzęta futerkowe, Kapsel (czyli Kacper) marzy o lataniu i uwielbia ciasteczka, a z Maksem… wszystko jest możliwe. Urodził się i siedem lat mieszkał w Peru, gdzie nauczył się wielu dziwnych rzeczy. W wolnych chwilach konstruuje roboty. We własnym laboratorium!

Fantastyczna seria do kieszonkiNowa seria Anity Głowińskiej dla dzieci czytających już samodzielnie to książki w niewielkim formacie, z dużą czcionką z oryginalnymi, wyrazistymi ilustracjami, w twardych okładkach.

Krótkie historyki o trójce przyjaciół: Maksie, Zizi i Kapslu to opowieści o przyjaźni. Z wierną paczką przyjaciół, otwartą głową i wielką wyobraźnią świat jest znacznie ciekawszy i bardziej kolorowy.

Maks, Zizi i Kapsel przyjaźnią się od pierwszej klasy. Mieszkają na tym samym osiedlu. Zizi (czyli Zosia) lubi komiksy i zwierzęta futerkowe - w tym szczury, Kapsel (czyli Kacper) marzy o lataniu i uważa, że dzień bez ciasteczek to dzień stracony, a Maks... cóż Maks to Maks!  Urodził się i siedem lat mieszkał w Peru, gdzie nauczył się wielu dziwnych rzeczy. W wolnych chwilach konstruuje roboty. We własnym laboratorium!

W trójkę tworzą zgraną paczkę. Maks twierdzi, że bez przyjaciół życie byłoby nudne, a Zizi i Kapsel uważają, że z Maksem wszystko jest możliwe.

Książki wydane w ramach serii