Poznań: Lato na Targach z Media Rodziną

Dostaliście już list z Hogwartu? Czy ciągle na niego czekacie? Czy jesteście czarodziejami czy mugolami, wpadnijcie na Pokątną! Już w najbliższy piątek 24 czerwca podczas otwarcia Lata na Targach czeka na Was nie lada atrakcja: wielkoformatowa wystawa ilustracji z książki „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”, której głównym punktem jest niemal 14-metrowa, przestrzenna ekspozycja ulicy Pokątnej. Na pamiątkowe zdjęcia z Wami czekają także Peron 9 i ¾, górski troll, a także... sam Harry Potter! Ale z nim nie będzie tak łatwo: będziecie musieli wykazać się umiejętnością lotów na miotle i znajomością zaklęć. Zapraszamy!

Te wszystkie atrakcje czekają na Was podczas festynu inaugurującego Lato na Targach w piątek 24 czerwca. Start o godzinie 13.00 na plaży na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.  Wystawę będzie można odwiedzić także w sobotę i niedzielę. Wstęp wolny!

Na wszystkich fanów małego czarodzieja czeka także konkurs. Wystarczy zrobić sobie selfie na wystawie i wrzucić je na Facebooka na profilu "Harry Potter - edycja ilustrowana". 3 najciekawsze pomysły na zdjęcie zostaną nagrodzone ilustrowaną wersją książki "Harry Potter i Kamień Filozoficzny".

Galeria zdjęć