„Geppetto” − zaproszenie dla grafików!

Zapraszamy do składania swoich projektów ilustracji!

Już niebawem na rynku wydawniczym ukaże się książka Jarosława Mikołajewskiego Pamiętnik starego Geppetta, napisana na podstawie Pinokia Carla Collodiego. Wspaniałym dopełnieniem książki mają stać się ilustracje, które będą wzbogacały treść i uatrakcyjniały lekturę.

Powieść Pinokio od kilkudziesięciu lat cieszy się niesłabnącym uznaniem dzieci, pozostaje w pamięci i na stałe wpisuje się w kanon lektur czytanych w dzieciństwie. Pragniemy sprawić, by fikcyjny świat wykreowany przez Jarosława Mikołajewskiego również zagościł w sercach najmłodszych, ale stał się także okazją do podróży w czasie dla starszych czytelników. Liczymy na niesztampowe, unikatowe grafiki wykonane do Pamiętnika starego Geppetta. Niech i ta książka będzie wyjątkowym wspomnieniem z dzieciństwa.
 
Wszystkich zainteresowanych podzieleniem się z nami swoim talentem, prosimy o przesyłanie prac do 31 października 2016 roku. Prace powinny obejmować minimum 5 ilustracji.

Spośród nadesłanych ofert wydawnictwo Media Rodzina w dniu 15 grudnia 2016 roku dokona wyboru projektu, którego autor zostanie poproszony o zilustrowanie książki.

 Tekst książki wysyłamy po zgłoszeniu chęci udziału. Zgłoszenie oraz prace prosimy przesyłać na adres redakcja@mediarodzina.pl z dopiskiem Geppetto.