Zapraszamy do księgarni "z Bajki"!

Czy chcielibyście choć na chwilę przenieść się do słonecznego, roztańczonego Rio de Janeiro? Czy jest możliwe, by przenieść klimat tego miasta do Poznania? Nie jest to takie trudne, wakacyjna pogoda jest sprzyjająca, teraz wystarczy tylko dodać do tego odrobinę wyobraźni, a przede wszystkim odwiedzić Księgarnię „z Bajki”, by po chwili poruszać się w rytmie samby, czy spróbować swoich sił w języku portugalskim. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych już 14 lipca o godzinie 16.30 na spotkanie z Ciocią Jadzią i jej szalonymi przygodami!

Opis ze strony księgarni: Nie czekaj ani chwili – dołącz do zabawy! Będziemy tańczyć sambę i uczyć się języka portugalskiego. Przywitania, pożegnania, brazylijskich uśmiechów rozdawania!

https://www.facebook.com/events/110330716065039/

Wstęp wolny!

Zapisy: ksiegarnia@ksiegarniazbajki.pl lub tel.: 61 8200 582

Adres: Księgarnia „z Bajki”, os. Przyjaźni 125 C, Poznań

 

Dwójka najlepszych przyjaciół ma zawsze głowy pełne pomysłów, a jako że oboje nie przepadają za nudą, zazwyczaj wymyślają wiele czynności, które mają umilić im czas. Pewnego razu urządzili sobie na przykład biwak, podczas którego towarzyszyły im ciekawskie kury, z kolei innego dnia Findus, by poprawić humor poczciwemu staruszkowi, zabrał go na ryby!

Teraz każde dziecko może dołączyć do tej niezwykłej dwójki przyjaciół! Księgarnia „z Bajki” zaprasza 19 lipca o godzinie 11.00 na wspólne zabawy, podczas których dzieci wybiorą się między innymi na spacer do lasu razem z kurami… Przekonajcie się co jeszcze na Was czeka.

Opis ze strony księgarni: Wyprawa Pettsona i Findusa, który nas wszystkich wzrusza! Pójdziemy do lasu z kurami. Będziemy się cieszyć piosenkami. Rozbijać namiot, łowić ryby. Zgubimy się na niby…

https://www.facebook.com/events/503526919846932/

Bilety: 10 zł

Zapisy:  ksiegarnia@ksiegarniazbajki.pl lub tel.: 61 8200 582

Adres: Księgarnia „z Bajki”, os. Przyjaźni 125 C, Poznań