Gorzka Czekolada - fotograficzny konkurs przystankowy :)

Zapraszamy do zabawy fotograficznej! Przez cały maj na przystankach siedmiu największych miast Polski (Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Gdańsk, GOP) zobaczyć można citylighty promujące nową literacką serię Gorzka Czekolada:

Sfotografujcie przystanek z "czekoladową" reklamą książek "Projekt Rosie" lub "Śnieżka musi umrzeć" i wyślijcie zdjęcie do nas, na adres konkurs@mediarodzina.pl, a weźmiecie udział w konkursie, w którym rozdamy egzemplarze serii!

Książki trafią do osób, które prześlą do nas zdjęcie jako 2., 8., 15., 21. oraz 34. w kolejności :)

Powodzenia!

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem fotograficznego konkursu przystankowego jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
2. Konkurs związany jest z promocją nowej serii literackiej Gorzka Czekolada wydanej nakładem wydawnictwa Media Rodzina.
3. Fotograficzny konkurs przystankowy polega na przesłaniu drogą mejlową zdjęcia przystanku tramwajowego lub autobusowego, na którym widoczny jest citylight promujący jedną z książek serii Gorzka Czekolada
4. Nagrody w konkursie to 5 zestawów składających się z trzech tytułów: "Śnieżka mui umrzeć", "Projekt Rosie" oraz "Wyjątkowy depozyt".
5. Konkurs trwa od 8 maja do 2 czerwca 2013 r.
6. Nagrodzonych zostanie 5 osób, których zdjęcia wysłane na skrzynkę konkurs@mediarodzina.pl trafią na skrzynkę jako 2., 8., 15., 21 oraz 34. w kolejności.
7. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie do nas maila zawierającego zdjęcie przystanku z citylightem "Gorza Czekolada" z podpisem wraz z adresem pocztowym na adres mailowy: konkurs@mediarodzina.pl  (z hasłem: fotograficzny konkurs przystankowy).
8. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronach Media Rodzina 3 czerwca 2013 r.
9. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a nagrody zostaną przesłane pocztą po 5 czerwca br.
10. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
11. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.