Konkurs - wygraj "Głębokie rany" z autografem!

Przed nami drugi etap konkursu, w którym można wygrać kryminały Nele Neuhaus z autografem autorki. Tym razem nagrodą jest powieść Głębokie rany.

By wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa pytania:
1. Jaki tytuł nosi pierwsza, wydana własnym sumptem powieść Nele Neuhaus?
2. Czym powinien się charakteryzować dobry kryminał? Wypowiedź uzasadnij.

Spośród uczestników, którzy poprawnie odpowiedzą na pytanie 1, wybierzemy najciekawsze odpowiedzi na pytanie 2.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 31 grudnia.

Powodzenia!

 

Regulamin konkursu Wygraj „Głębokie rany” z autografem

1. Organizatorem konkursu Wygraj „Głębokie rany” z autografem jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
2. Konkurs polega na przesłaniu drogą mailową odpowiedzi na dwa pytania: 1. Jaki tytuł nosi pierwsza, wydana własnym sumptem powieść Nele Neuhaus? 2. Czym powinien się charakteryzować dobry kryminał? Wypowiedź uzasadnij.
3. Nagrody w konkursie to 5 egzemplarzy książki "Głębokie rany" z autografem Nele Neuhaus.
4. Konkurs trwa od 13.12 do 31.12 2013 roku.
5. Nagrodzonych zostanie 5 osób, które odpowiedzą poprawnie na pytanie 1. a ich odpowiedzi na pytanie 2 komisja konkursowa uzna za najciekawsze.
6. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie do nas maila zawierającego odpowiedzi na pytania konkursowe, na adres mailowy: konkurs@mediarodzina.pl z hasłem: GŁĘBOKIE RANY.
7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronie Media Rodzina (zakładka „Społeczność”, dział „Konkursy”) 10.01.2014 roku.
8. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a nagrody zostaną wysłane pocztą w ciągu tygodnia od otrzymania przez Organizatora adresu korespondencyjnego zwycięzcy.
9. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
10. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.
11. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.

Powiązane publikacje