Konkurs: "Zły wilk" Nele Neuhaus

Zapraszamy do konkursowych zmagań, w których nagrodą jest piąta powieść Nele Neuhaus z Pią Kirchoff i Olivierem von Bodensteinem w rolach głównych.

Tytuł zobowiązuje, zatem jako wydawcy (i wierni wielbiciele) baśni braci Grimm, mamy dla Was zadanie konkursowe z baśniowej kategorii:

Wymień dwie baśnie, w których występuje postać wilka - złego lub niekoniecznie :)

Regulamin konkursu poniżej. Powodzenia!
Regulamin konkursu "Zły wilk"


1. Organizatorem konkursu "Zły wilk" jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
2. Konkurs polega na przesłaniu mailem odpowiedzi na pytanie konkursowe: W jakich dwóch znanych lub mniej znanych baśniach pojawia się postać wilka.
3. Nagrody w konkursie to 4 egzemplarze książki „Zły wilk” Nele Neuhaus.
4. Konkurs trwa od 28 stycznia do północy 4 lutego 2015 roku.
5. Nagrodzone zostaną cztery osoby, których odpowiedzi wysłane na adres konkurs@mediarodzina.pl dotrą na skrzynkę jako 5., 9., 14., 22. w kolejności.
6. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie do nas maila zawierającego odpowiedzi na pytania konkursowe, na adres mailowy: konkurs@mediarodzina.pl z hasłem Zły wilk.
7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronach Media Rodzina 5 lutego 2015 roku.
8. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a nagrody zostaną wysłane pocztą w ciągu tygodnia od otrzymania przez Organizatora adresu korespondencyjnego zwycięzcy.
9. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
10. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.
11. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.

Powiązane publikacje