Jesień z Gorzką Czekoladą

Prace w wydawnictwie idą pełna parą i mimo że lipiec dopiero się rozpoczął, my już teraz przygotowujemy dla Was świeżutką porcję książek na jesień! Nowych tytułów będzie co nie miara!

Nele Neuhaus pokaże swoje niekryminalne oblicze w powieści umiejscowionej w zupełnie innej scenerii. „Nebraska” zaskoczy Was nie raz!

"Salon d’amour" – ciepła, obyczajowa powieść o salonie fryzjerskim w szwedzkim miasteczku, którego właścicielka dba nie tylko o włosy swoich klientów, ale też pomaga rozwikłać ich sercowe i życiowe dylematy.

Autor wstrząsającej, przenikliwej Kolacji powróci, przedstawiając czytelnikom kolejnych niezbyt przyjemnych bohaterów w „Domu z basenem

 Ukaże się aż pięć tytułów w serii „czarnej”:  trzeci tom serii Dominika Dana o komisarzu Richardzie Krauzie „Zapisane na skórze”, druga część fryzyjskiego cyklu Klausa Petera-Wolfa „Krew z Fryzji Wschodniej”, a także druga część cyklu Ramira Pinilli – „Pusty cmentarz”. W dziale z kryminałami pojawi się nowe nazwisko – Gard Sven i jego „Ostatni pielgrzym”.