Letnie propozycje na upalne dni


Lato w pełni. Według nas słoneczne popołudnie z książką w hamaku lub na leżaku należy do najprzyjemniejszych chwil wakacji!

Wszystkim, którzy pakują swoje wyjazdowe torby, a także tym, którzy w wakacje znajdą wreszcie chwilę dla siebie, przypominamy nasze nowości z serii Gorzka czekolada!

W naszej czekoladowej serii ukazało się ostatnio pięć nowych tytułów, z czego trzy to kryminały:

- Najnowsza powieść Nele Neuhaus "Żywi i umarli" to szósty tom serii o komisarzach Pii Kirchoff i Oliverze von Bodensteinie. Tym razem morderstwa następują jedno po drugim, ale ofiary wydają się w żaden sposób ze sobą niepowiązane.

- "Naznaczeni na zawsze" – pierwszy, bestsellerowy w Szwecji, tom zupełnie nowej serii, której bohaterką jest pani prokurator Jana Berzelius. Okazuje się, że sprawa, którą prowadzi w tajemniczy sposób związana jest z jej własną, dość ciemną przeszłością...

- "Morderca z Fryzji Wschodniej" - sielski klimat wypielęgnowanych przydomowych ogrodów, przypływy i odpływy niesamowitego Morza Wattów i spokojna atmosfera miasteczka Aurich. Morderstwo członka fundacji opiekującej się niepełnosprawnymi spada na mieszkańców jak grom z jasnego nieba.

Dwie pozostałe to:

- "Zupełnie niespodziewane zniknięcie Atticusa Craftsmana" - nietypowy hiszpański i odświeżający romans z aferą wydawniczą w tle.

- "Uwięziona" - dramat o życiowych wyborach, o odwadze i prawdzie, z którą bohaterka książki musi się zmierzyć, by odnaleźć siebie na nowo.