Konkurs: wygraj "Krew we Fryzji Wschodniej"

Z okazji premiery drugiej części fryzyjskiego cyklu kryminalnego Klausa-Petera Wolfa, tj. książki "Krew we Fryzji Wschodniej" - zapraszamy do konursu, w którym do wygrania mamy egzemplarze powieści ORAZ autografy pisarza :)

Ktoś zostawia zwłoki pod drzwiami domu komisarz Klassen. Starsza kobieta nie zmarła śmiercią naturalną, mimo że w akcie zgonu jako przyczynę śmierci podano zatrzymanie akcji serca. Gdy pani komisarz rozpoczyna śledztwo, niespodziewanie otrzymuje wskazówki dotyczące następnej ofiary mordercy, a sprawa zaczyna niepokojąco splatać się z jej życiem osobistym.

Jeśli masz ochotę na poznanie dalszych perypetii komisarz Anny Kathrin Klaasen, zabaw się w profilera i na podstawie powyższego opisu stwórz i w kilku zdaniach zaprezentuj sylwetkę mordercy, który mógłby stać za przestępstwami.

 

Regulamin konkursu "Krew we Fryzji Wschodniej":1.    Organizatorem konkursu "Krew we Fryzji Wschodniej" jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
2.    Konkurs polega na przesłaniu e-mailem stworzonej przez siebie sylwetki mordercy, który mógłby pojawić się w powieści.
3.    Nagrodami w konkursie są 3 egzemplarze książki Klausa-Petera Wolfa, pt. "Krew we Fryzji Wschodniej" i autografy Autora.
4.    Konkurs trwa od 26 października do 15 listopada 2015 roku.
5.    Nagrodzone zostaną 3 najciekawsze sylwetki bohaterów, które wyłoni konkursowe jury.
6.    Uczestnicy, biorąc udział w konkursie, wyrażają zgodę na zamieszczenie wymyślonych przez nich opisów postaci morderców na stronach interentowych wydawnictwa i serii Gorzka czekolada, a także zacytowania ich na profilu Media Rodzina na Facebooku.
7.    Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie do nas maila zawierającego charakterystykę nowego bohatera kryminału Krew we Fryzji wschodniej, na adres mailowy: konkurs@mediarodzina.pl z hasłem: Krew we Fryzji.
8.    Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronach Media Rodzina 17 listopada 2015 roku.
9.    Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a nagrody zostaną wysłane pocztą w ciągu tygodnia od otrzymania przez Organizatora adresu korespondencyjnego zwycięzcy.
10.    W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
11.    W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.
12.    Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.

Powiązane publikacje