Konkurs z okazji Dnia Czekolady!

Już jutro premiera kolejnej części przygód Dona Tillmana, a Wy już dziś możecie wygrać jeden z pięciu egzemplarzy książki Efekt Rosie. Przed Donem Tillmanem kolejne wyzwanie – projekt „Dziecko”.

Don i Rosie spodziewają się dziecka, przyszły tata staje na głowie, by ciąża przebiegała bez zakłóceń.  Ustala między innymi odpowiedni system posiłków, żeby dostarczyć Rosie odpowiednią ilość substancji odżywczych, projektuje najbezpieczniejszy wózek świata, a także spełnia każdą prośby swojej ciężarnej żony.

Z tym właśnie związane jest pytanie konkursowe. W najnowszej części Rosie prosi Dona, żeby przyniósł jej kilka artykułów spożywczych, wśród nich czekoladę. Waszym zadaniem jest odgadnięcie: Co mogło pasować ciężarnej Rosie do czekolady?

Pięć osób, które jako pierwsze poprawnie odpowie na pytanie konkursowe, otrzyma po egzemplarzu książki Graeme Simsiona Efekt Rosie.

 Na odpowiedzi przesłane na adres promocja@mediarodzina.pl czekamy do 15 kwietnia.

Powodzenia!

 

 

Regulamin:

 1. Organizatorem konkursu jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
 2. Konkurs związany jest z Dniem Czekolady, przypadającym na 12 kwietnia.
 3. Konkurs polega na przesłaniu odpowiedzi na pytanie: Co mogło pasować ciężarnej Rosie do czekolady?
 4. Konkurs trwa od 12 do 15 kwietnia.
 5. Zwycięzcami konkursu zostanie 5 osób, które jako pierwsze odpowie poprawnie na pytanie konkursowe. Każda z osób otrzyma po egzemplarzu książki Graeme Simsiona pt. Efekt Rosie.
 6. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres promocja@mediarodzina.pl  z hasłem „Dzień Czekolady”.
 7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronach www.mediarodzina.pl w dniu 19 kwietnia 2016r.
 8. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a przyznane nagrody zostaną wysłane po 19 kwietnia.
 9. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
 10. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.
 11. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.

 

WYNIKI KONKURSU!

Czego Rosie mogła sobie zażyczyć? Większość z uczestników nie miała problemu z prawidłową odpowiedzią: oczywiście chodziło o kiszone ogórki oraz wędzoną makrelę. Uznawaliśmy odpowiedź za prawidłową, jeśli uczestnik wskazał przynajmniej jedną z tych rzeczy.

Jako pierwsze poprawnej odpowiedzi udzieliły: nika551, Iza Koter, Dorota Wiatr, Ania i iwabej. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailowa. Gratulujemy!

 

Powiązane publikacje