Konkurs z "Czerwonym Kapitanem" / WYNIKI

„Czerwony Kapitan” z Maciejem Stuhrem w roli głównej już na dobre zagościł na ekranach kin. Kto jeszcze nie widział filmu, tego zapraszamy do kin, a dla tych, którzy chcieliby lepiej poznać detektywa Richarda Krauza i prowadzone przez niego śledztwo, mamy kolejny konkurs.

Nagrodami w konkursie są egzemplarze książki "Czerwony Kapitan" lub audiobooki w interpretacji Macieja Stuhra. Wybór należy do Was! Żeby zdobyć nagrodę wystarczy poprawnie odpowiedzieć na pytanie, wysłać odpowiedź na adres: promocja@mediarodzina.pl i sprawdzić, czy to właśnie Wy znaleźliście się w gronie zwycięzców!

Konkurs trwa od 1 do 4 września.

Spośród nadesłanych odpowiedzi zwycięzcami zostaną osoby, których poprawne odpowiedzi na pytanie dotrą na skrzynkę mailową jako 5., 7., 9., 13. oraz 16.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres: promocja@mediarodzina.pl w temacie maila wpisując hasło: „Czerwony Kapitan”.

A pytanie brzmi: Kim z zawodu jest autor „Czerwonego Kapitana”, Dominik Dán?

REGULAMIN!

 1. Organizatorem konkursu jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
 2. Zadanie konkursowe polega na przesłaniu poprawnej odpowiedzi na pytanie: Kim z zawodu jest autor „Czerwonego Kapitana”, Dominik Dán?
 3. Konkurs trwa od 1 do 4 września br.
 4. Nagrodzone zostanie pięć osób, których odpowiedzi wysłane na adres promocja@mediarodzina.pl dotrą na skrzynkę jako 5., 7., 9., 13. oraz 16.
 5. Zwycięzcom konkursu przyznana zostanie nagroda w postaci książki lub audiobooka „Czerwony Kapitan” (wybór należy do laureata).
 6. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres promocja@mediarodzina.pl  z hasłem „Czerwony Kapitan”.
 7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronach www.mediarodzina.pl 5 września 2016 r.
 8. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a przyznane nagrody zostaną wysłane po 5 września 2016 r.
 9. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
 10. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.
 11. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.

WYNIKI KONKURSU

Bardzo Wam dziękujemy za wszystkie nadesłane odpowiedzi. Niestety w tym konkursie zwycięzców może być tylko pięciu. A są nimi: Bogna Podstawska-Siech, Aniela Muszalska, Katarzyna Soloch, Ryszard Flakus oraz Katarzyna Musiał. Zwycięzcom ogromnie gratulujemy. Sprawdzcie swoje skrzynki pocztowe, tam czeka na Was wiadomość!

Wszystkich, którym nie udało się tym razem zdobyć nagrody, zapraszamy na kolejne nasze konkursy. Bądźcie czujni!