„Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” – premiera DVD

Wydawnictwo Media Rodzina i polski dystrybutor filmów, Galapagos, zapraszają do udziału w niezapomnianej premierze filmu „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” na Blu-Ray i DVD. Wydarzenie odbędzie się 11 kwietnia (wtorek) w Salonie Empik Junior przy ulicy Marszałkowskiej 116/122 w Warszawie. Punktualnie o godzinie 17.00 dowiecie się co zostało dla Was przygotowane na ten wyjątkowy dzień, a już kilka minut później – Bajanka rozpocznie swój magiczny pokaz, zapraszając do wspólnej zabawy i wzięcia udziału w konkursach.

Jak przystało na tak ważne wydarzenie, gwiazdy tego dnia muszą świecić wyjątkowo mocno, również podczas premiery filmu. Na scenie będzie można zobaczyć oraz posłuchać Anny Dereszowskiej (użyczyła głosu filmowej Seraphinie Picquery), a także Mariety Żukowskiej (dubbingowała Queenie Goldstein). Obie panie zdradzą kulisy swojej pracy, opowiedzą o dubbingowanych przez siebie postaciach, a także porównają czym różni się świat Fantastycznych zwierząt od tego z Harry’ego Pottera.

Gościem specjalnym będzie redaktor naczelna wydawnictwa Media Rodzina – Joanna Nowakowska, która opowie, w jaki sposób powstawała polska edycja scenariusza „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Oryginalny scenariusz”, zdradzi też, jak zmienił się świat Fantastycznych zwierząt pod względem językowym oraz których bohaterów czytelnicy nie spotkali we wcześniejszych opowieściach ze świata Harry’ego Pottera.

W trakcie wszystkich atrakcji obecni będą także cosplayerzy, przebrani za znane postacie czarodziejów. Nie zapomnijcie o aparatach, bo będziecie mieli okazję zrobić zdjęcie z każdą z postaci!

Wniosek jest jeden: nie możecie tego przegapić! Zabierzcie wszystkie potrzebne czarodziejskie atrybuty i przenieście się do magicznego świata!