Spotkanie z Panem Kuleczką, czyli Wojciech Widłak o swojej serii książek

W ramach festiwalu Zamek z Książek najmłodsi czytelnicy będą mieli okazję spotkać się Wojciechem Widłakiem, autorem jednej z najbardziej popularnych postaci książkowych dla dzieci: Pana Kuleczki.

Czy kiedykolwiek wyobrażaliście sobie jak w rzeczywistości wyglądałby Pan Kuleczka? Czy nosiłby elegancki garnitur z kolorową muszką i spoglądałby na Was zza okularów? Jeśli chcecie to sprawdzić, zapraszamy na spotkanie do Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, w sobotę 19 marca, w godzinach 10.00-12.00.

Dodatkową atrakcją spotkania będzie premiera najnowszej książki Wojciecha Widłaka „Pan Kuleczka. Marzenia”. Pan Kuleczka wraz ze swoimi podopiecznymi przeżywają w książce kolejne przygody, spędzają czas obserwując przyrodę, ale także uczą się, co to takiego jest czas i czym możemy dzielić się podczas świąt. Całości dopełniają ilustracje Elżbiety Wasiuczyńskiej, wyróżnione wieloma nagrodami. Książka będzie dostępna w sprzedaży podczas spotkania w CK Zamek.

Przygody kaczki Katastrofy, psa Pypcia, muchy Bzyk-Bzyk i Pana Kuleczki podbiły serca najmłodszych czytelników i już od wielu lat cieszą się uznaniem wśród rodziców. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, zarówno dzieci wraz z rodzicami, jak i pozostałych miłośników zabawnych i pouczających opowiadań Wojciecha Widłaka. Do zobaczenia!

Powiązane publikacje