Pomysły na prezenty dla każdego

Jeśli lubicie nasze książki, to pośród nowości znajdziecie prezenty i dla małego, i dla dużego!

W ostatnim czasie pojawiło się bowiem kilka tytułów, które z powodzeniem można podarować
zapalonym czytelnikom w każdym wieku - w gwiazdkowym prezencie!

 

Ojciec nauczył Helenę wszystkiego: polowania, sztuki przetrwania, tropienia. I zabijania. Był jej idolem, do czasu, gdy zrozumiała, że są z matką więzione w domu na moczarach, a ojciec decyduje o ich życiu i śmierci. Gdy w końcu udało im się uciec, ojciec trafił do więzienia. Helena ułożyła sobie życie pod nowym nazwiskiem.
Teraz, piętnaście lat później, ojciec ucieka z więzienia i ukrywa się pośród moczarów. Ma jeden cel: dopaść Helenę.
Wciągająca jak thriller, rzetelna jak encyklopedia, W restauracji to książka dla wszystkich, którzy lubią jeść, ale jeszcze bardziej lubią wiedzieć.
Dla rodziców maluchów - zbiór cennych rad czerpiących z kanonu stworzonego przez Joanne Faber i Elaine Mazlish - które ułatwią młodym rodzicom komunikację z dziećmi.

Dla studenta, maturzysty, absolwenta, potteromaniaka - inspirująca przemowa J.K.Rowling m.in. o korzyściach płynących z porażek - wygłoszona przed absolwentami Harvarda!

 

 

Dla fanów cyklu "Harry Potter" - przepięknie ilustrowana edycja słynnego podręcznika hogwarckiego!

 

Cykl dla najmłodszych wielbicieli natury oraz przygód! Żubr Pompik z rodziną mieszkają w białowieskiej puszczy i na co dzień poznają leśną rzeczywistość
i reguły rządzące światem przyrody. Podseria "Wyprawy" to gratka dla podróżników! Żubrza rodzina wyrusza bowiem w podróż po polskich Parkach Narodowych!