Kalendarzowy konkurs "Pana Kuleczki"

Pan Kuleczka Kalendarz 2013Zapraszamy dzieci do udziału w plastycznym konkursie, w którym do wygrania są "kuleczkowe" kalendarze na 2013 rok!

5 pięknych kalendarzy z ilustracjami Elżbiety Wasiuczyńskiej, opowiadaniem i komentarzem Wojciecha Widłaka oraz 96 naklejkami do zaznaczania ważnych dni w roku czeka na konkursowiczów!

Wystarczy stworzyć ilustrację do pierwszego miesiąca roku z podpisem - jak w prawdziwym kalendarzu (przykłady poniżej). Technika plastyczna dowolna! Autorem - dziecko! :)
Na prace czekamy do poniedziałku, 21 stycznia!

Zapraszamy koniecznie do zapoznania się z konkursowym regulaminem!

 

Regulamin Kuleczkowego konkursu kalendarzowego

1. Organizatorem konkursu kalendarzowego jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
2. Konkurs kalendarzowy polega na przesłaniu drogą mejlową obrazka wykonanego przez dziecko dowolną techniką, który mógłby stanowić ilustrację do "kuleczkowego" kalendarza - do stycznia 2013 - wraz z podpisem (komentarzem jednego z bohaterów - może być opiekuna - tak jak w prawdziwym kalendarzu).
3. Nagrody w konkursie to 5 egzemplarzy kalendarza "Pan Kuleczka" na bieżący rok 2013.
4. Konkurs trwa od 18 do 21 stycznia br.
5. Nagrodzonych zostanie 5 osób, których prace zeskanowane/sfotografowane  i wysłane na skrzynkę konkurs@mediarodzina.pl  jury uzna za najciekawsze i/lub najbardziej inspirujące :)
6. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie do nas maila zawierającego ilustrację dziecięcą z podpisem wraz z adresem pocztowym na adres mailowy: konkurs@mediarodzina.pl  (z hasłem: kalendarzowy konkurs).
7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronach Media Rodzina 22 stycznia 2013 r.
8. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a nagrody zostaną przesłane pocztą po 22 stycznia.
9. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
10. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.

Galeria zdjęć