Bielsko-Biała: spotkania autorskie w Książnicy Beskidzkiej i księgarni "Klimczok"

Serdecznie zapraszamy na spotkania autorskie z Agnieszką Ginko, które odbędą się 6 grudnia w Bielsko-Białej.

O godzinie 9.30 w Książnicy Beskidzkiej odbędzie się spotkanie autorskie, na którym Agnieszka Ginko będzie rozmawiała o swojej książce z czytelnikami.

Później, o 16.00 w księgarni „Klimczok autorka będzie podpisywała książki i rozdawała pocztówki „Pozdrowienia z Tutlandii”.

Zapraszamy!

 

Tutlandia” to wesołe opowiadania o rodzinie Tutków. Króluje tu mała Tutka i jej niesforny brat Tutek, a mamusię i tatusia spotykają różne niespodzianki. Kiedy tatuś musi wyjechać, żeby zarobić pieniążki, mamusia dzielnie sobie radzi. Kiedy wraca, rodzina znowu jest w komplecie, a dla Tutka i Tutki właśnie to jest największym szczęściem. Książka dla dzieci w wieku  4-9 lat i dla całej rodziny.

„Tutlandia jest książeczką zabawną, wzruszającą i pełną językowego wigoru”. Juliusz Kurkiewicz, Gazeta Wyborcza

„Pokochałam Tutlandię! Dawno nie ilustrowałam tak dobrego tekstu - pięknego, dowcipnego, pełnego poezji i świetnych życiowych obserwacji”.
Ewa Poklewska-Koziełło

O autorce

Agnieszka Ginko (-Humphries) – poetka i pisarka, która wychowała się w Zbrosławicach niedaleko Gliwic. Jest laureatką ogólnopolskich konkursów poetyckich, jak również autorką trzech książek edukacyjnych zachęcających do działań twórczych. Jej wiersze dla dzieci „Ciotka Klotka i inne historie” (Pascal) zostały wyróżnione w konkursie Książka Przyjazna Dziecku 2011. W 2013 ukazała się jej „Tutlandia” (Media Rodzina) i skończyła już pisać „Tutlandię II”.

Powiązane publikacje

  • Tutlandia

    Agnieszka Ginko
    oprawa twarda
    19.80 zł22.00 zł