Rybnik: Spotkanie z "Tutlandią"

W najbliższy poniedziałek, 2 grudnia o godz. 10.00 w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się spotkanie z Agnieszką Ginko, autorką książki „Tutlandia”.

W programie rozmowy o książce, czytanie i wizyta w księgarni „Sowa”, która jest współorganizatorem spotkania. Dzieci poznają kolorowe sny Tutki, dowiedzą się, jak poradzić sobie ze starszym bratem i co zrobić z nudą.

Serdecznie zapraszamy!

 „Tutlandia jest książeczką zabawną, wzruszającą i pełną językowego wigoru”. Juliusz Kurkiewicz, Gazeta Wyborcza

„Pokochałam Tutlandię! Dawno nie ilustrowałam tak dobrego tekstu - pięknego, dowcipnego, pełnego poezji i świetnych życiowych obserwacji”.
Ewa Poklewska-Koziełło

Agnieszka Ginko-Humphries – poetka i pisarka, laureatka ogólnopolskich konkursów poetyckich. Autorka wierszy „Ciotka Klotka i inne historie” (Pascal), wyróżnionych w konkursie Książka Przyjazna Dziecku 2011. Na ich podstawie powstało wiele przedstawień dla dzieci. Jej wiersze dla dorosłych ukazały się w polskich i brytyjskich czasopismach literackich. Autorka trzech książek edukacyjnych zachęcających dzieci, młodzież i dorosłych do działań twórczych (Bielskie Stowarzyszenie Artystyczne Teatr Grodzki). Od dzieciństwa pisze i jeździ konno.

Galeria zdjęć

Powiązane publikacje

  • Tutlandia

    Agnieszka Ginko
    oprawa twarda
    19.80 zł22.00 zł