Warszawa: Świąteczny Kiermasz „Książka pod choinkę”

W Warszawie na Stadionie Narodowym, w dniach 6-8 grudnia br. odbędą się Warszawskie Targi Turystyczne PODRÓŻE i towarzyszący im trzydniowy Świąteczny Kiermasz „Książka pod choinkę – spotkanie z książką nie tylko podróżniczą, na który serdecznie zapraszamy! Jest to idealny moment, żeby znaleźć  dla bliskich prezenty pod choinkę.

Na naszym stoisku 12 jak zwykle wiele atrakcji! W sobotę, 7 grudnia, o godzinie 12.00 gościć na nim  będzie Wojciech Widłak, twórca fenomenalnego Pana Kuleczki, niedawny laureat nagrody Guliwer w krainie Liliputów. Autor będzie odpowiadał na pytania czytelników i podpisywał egzemplarze swoich książek.


Dzień później, w niedzielę, będzie okazja do rozmowy z prof. Joanną Papuzińską, autorką wyboru i wstępu do zbioru „Baśnie polskie. Cudowna studzienka”. Pani profesor pojawi się na naszym stoisku o godz. 12.00.

Tego samego dnia o godz. 14.30 zawita do na również  Małgorzata Strzałkowska, autorka m.in. „Gimnastyki dla języka” i „Wierszy spod Pszczyny”. Pisarka spotka się z czytelnikami, odpowie na ich pytania i podpisze swoje książki.

Zapraszamy!

Powiązane publikacje