Konkurs "Stwórz przyjaciela dla Sama i Julii"!

Oto Sam i Julia – przyjaciele z Mysiego Domku. Wspólnie przeżywają zwykłe-niezwykłe przygody, poznając otaczający ich świat.

W książce Kariny Schaapman można podziwiać zdjęcia niesamowitej, misternie wykonanej przez Autorkę makiety. Mysi domek powstał z kartonowych pudeł i papieru mâché. Do wykonania wnętrz Karina Schaapman wykorzystała autentyczne tkaniny z lat 50., 60., i 70. XX wieku oraz przeróżne materiały.

Mysi Domek można oglądać od frontu, tyłu i z boku, a liczy on przeszło setkę pokoików, przejść, zakamarków wyposażonych w mnóstwo potrzebnych sprzętów. Myszy, które go zamieszkują, zostały w całości zaprojektowane i wykonane przez Karinę Schaapman.

 

Dla wszystkich wielbicieli Mysiego Domku mamy specjalny konkurs – „Stwórz przyjaciela dla Sama i Julii”.

Ponieważ zimowe wieczory sprzyjają rozwijaniu twórczych umiejętności, zachęcamy Was, byście – z  wykorzystaniem najprostszych materiałów: kawałka szmatki, starej skarpetki, wełnianej rękawiczki lub czegoś zupełnie innego – stworzyli według własnego projektu niezwykłą, oryginalną myszkę, która mogłaby zamieszkać wraz z Samem i Julią w Mysim Domku. Zróbcie jej zdjęcie i przyślijcie na adres konkurs@mediarodzina.pl wraz z jej imieniem oraz opisem, z czego została wykonana.

Nagrodzimy 10 najciekawszych, najbardziej oryginalnych projektów, których autorzy otrzymają po jednej maskotce – do wyboru Sam lub Julia.

Na zdjęcia Waszych myszy czekamy do 12 stycznia 2014 roku.

Miłej zabawy!

 

Regulamin konkursu – „Stwórz przyjaciela dla Sama i Julii”

1. Organizatorem konkursu – „Stwórz przyjaciela dla Sama i Julii” jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
2. Konkurs polega na przesłaniu drogą mailową zdjęcia własnoręcznie wykonanej maskotki – myszy - z opisem z jakich materiałów została wykonana.
3. Nagrody w konkursie to 10 maskotek Sam i Julia.
4. Konkurs trwa od 20 grudnia 2013 do 12 stycznia 2014 roku.
5. Nagrodzonych zostanie 10 osób, których projekty wysłane na adres konkurs@mediarodzina.pl komisja konkursowa uzna za najciekawsze, najbardziej oryginalne.
6. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie do nas maila zawierającego prace konkursowe, na adres mailowy: konkurs@mediarodzina.pl z hasłem: SAM I JULIA. W treści maila prosimy o wskazanie nagrody – maskotki Sam lub maskotki Julia.
7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronach Media Rodzina 15 stycznia 2014 roku.
8. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a nagrody zostaną wysłane pocztą w ciągu tygodnia od otrzymania adresu korespondencyjnego.
9. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
10. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.
11. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnina 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.
12. Uczestnicy konkursu (przedstawiciele ustawowi uczestników) poprzez wyrażenie zgody na udział w Konkursie oświadczają ,że  przesłane na Konkurs prac nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich, a w szczególności praw autorskich i innych praw własności intelektualnej.
13. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo korzystania i publikacji nadesłanych na Konkurs prac bez żadnych ograniczeń na wszelkich polach eksploatacji, o których mowa jest w art.50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 80 z 2000 r., poz. 904) bez odrębnego wynagrodzenia, co uczestnicy (przedstawiciele ustawowi uczestników) Konkursu akceptują poprzez wyrażenie zgody na udział w Konkursie.

Powiązane publikacje