Konkurs: Wygraj e-book "Jak zostałem geniuszem pamięci"

18 marca obchodzimy Europejski Dzień Mózgu i z tej okazji zapraszamy do udziału w konkursie – do wygrania e-book „Jak zostałem geniuszem pamięci”.

By wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na pytania: która z technik pamięciowych jest Twoim zdaniem najskuteczniejsza i najbardziej pomocna w sytuacji, gdy masz do zapamiętania długą listę książek do kupienia w księgarni? :) W jakiej innej nietypowej sytuacji miałaś/miałeś okazję wykorzystać tę technikę?

Odpowiedzi prosimy umieszczać pod wpisem  „Uwaga, konkurs” na naszym Facebooku.

Na odpowiedzi czekamy do północy 14 marca. Nagrodzimy 8 osób, spośród których:

trzech zwycięzców otrzyma kod na darmowe pobranie e-booka „Jak zostałem geniuszem pamięci” ze strony Media Rodzina,

pięć wyróżnionych osób otrzyma kod na 50% rabatu przy pobieraniu wyżej wymienionego tytułu ze strony Media Rodzina.

 

Powodzenia!

 

Regulamin konkursu Wygraj e-book „Jak zostałem geniuszem pamięci”

1. Organizatorem konkursu Wygraj e-book „Jak zostałem geniuszem pamięci” jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
2. Konkurs polega na przesłaniu w komentarzu pod wpisem „Uwaga, konkurs” na Facebooku Media Rodziny odpowiedzi na pytania: „Która z technik zapamiętywania jest Twoim zdaniem najskuteczniejsza i najbardziej pomocna w sytuacji, gdy masz do zapamiętania długą listę książek do kupienia w księgarni? W jakiej innej nietypowej sytuacji miałaś/miałeś okazję ją wykorzystać?”.
4. Konkurs trwa do północy 14 marca 2014 roku.
5. Nagrodzone zostanie 8 osób, których odpowiedzi wysłane w komentarzu pod wpisem „Uwaga, konkurs” na Facebooku Media Rodziny komisja konkursowa uzna za najciekawsze. Komisja wyłoni trzech zwycięzców oraz pięć osób wyróżnionych, którzy otrzymają odpowiednio: które otrzymają odpowiednio: kod na darmowe pobranie e-booka "Jak zostałem geniuszem pamięci" oraz kod uprawniający do 50% rabatu przy pobieraniu e-booka "Jak zostałem geniuszem pamięci" ze strony Media Rodzina.
6. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie komentarza pod wpisem „Uwaga, konkurs” na Facebooku Media Rodziny zawierającego odpowiedź na pytania konkursowe.
7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronach Media Rodzina 17 marca 2014 roku.
8. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą wiadomości na Facebooku a nagrody zostaną przesłane drogą mailową w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu.
9. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
10. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.
11. Decyzje komisji konkursowej są ostateczne i nie przysługuje od nich odwołanie.
12. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.

Powiązane publikacje