Konkurs!

KONKURS!

Wakacyjne upały sprzyjają spożywaniu lodów… jednej porcji… i drugiej… i kolejnej… :) No właśnie, jak to jest z Waszą silną wolą? Potraficie odmówić sobie jakichś przyjemności i trwać w tym postanowieniu?

Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym nagrodą jest „Siła woli” - książka, która uczy, jak dzięki samokontroli i odpowiedniemu skupieniu własnej energii można zmienić swoje życie.

Zadanie konkursowe jest niezwykle łatwe – przypomnijcie sobie sytuację, gdy wykazaliście się niesamowitą chęcią przezwyciężenia siebie i opiszcie ją, odpowiadając na zadanie: „Czy doświadczyłeś w życiu sytuacji, gdy zadziwiła Cię siła Twojej silnej woli? Opisz tę sytuację”.

Na Wasze odpowiedzi przesłane na adres konkurs@mediarodzina.pl czekamy do 10 sierpnia. Nagrodzimy autorów czterech najciekawszych odpowiedzi.

 

 

 

Regulamin konkursu „Siła woli”

1. Organizatorem konkursu „Siła woli” jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
2. Konkurs polega na przesłaniu drogą mailową odpowiedzi na pytanie: „Czy doświadczyłeś w życiu sytuacji, gdy zadziwiła Cię Twoja silna wola? Opisz tę sytuację
3. Nagrody w konkursie to 4 egzemplarze książki "Siła woli" Roya F. Baumeistera i Johna Tierneya.
4. Konkurs trwa od 06.08 do 10.08 2014 roku.
5. Nagrodzone zostaną 4 osoby, których odpowiedzi wysłane na adres konkurs@mediarodzina.pl komisja konkursowa uzna za najciekawsze.
6. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie do nas maila zawierającego odpowiedzi na pytania konkursowe, na adres mailowy: konkurs@mediarodzina.pl z hasłem: Siła woli.
7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronach Media Rodzina 12.08.2014 roku.
8. . Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a nagrody zostaną wysłane pocztą w ciągu tygodnia od otrzymania przez Organizatora adresu korespondencyjnego zwycięzcy.
9. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
10. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.
11. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.

 

Powiązane publikacje

  • Siła woli

    Roy F. Baumeister, John Tierney
    oprawa miękka
    31.41 zł34.90 zł