Konkurs

Na liście bestsellerów empik.com w dziale Rozwój osobisty, motywacja możecie znaleźć nasze „Dary niedoskonałości”! Jest to wyjątkowa książka, pozycja obowiązkowa dla osób, które mają problem z perfekcjonizmem i za wszelką cenę dążą do ideału.

My przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarz książki. Wystarczy, że odpowiecie na konkursowe pytanie: Jakim hasłem lub złotą myślą chcielibyście podzielić się z kimś, kto nie akceptuje swojej niedoskonałości? Mogą to być Wasze własne sentencje lub znane cytaty.

Nagrodzimy autorów czterech najtrafniejszych złotych myśli.

Na Wasze odpowiedzi przesłane na skrzynkę konkurs@mediarodzina.pl czekamy do 31 sierpnia.
Powodzenia!

 

 

Regulamin konkursu Dary niedoskonałości

1. Organizatorem konkursu Dary niedoskonałości jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
2. Konkurs polega na przesłaniu drogą mailową odpowiedzi na pytanie: Jakim hasłem lub złotą myślą chcielibyście podzielić się z kimś, kto nie akceptuje swojej niedoskonałości?
3. Nagrody w konkursie to 4 egzemplarze książki Dary niedoskonałości Brené Brown.
4. Konkurs trwa od 27.08 do 31.08 2014 roku.
5. Nagrodzone zostaną 4 osoby, których odpowiedzi wysłane na adres konkurs@mediarodzina.pl komisja konkursowa uzna za najbardziej trafne.
6. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie do nas maila zawierającego odpowiedzi na pytania konkursowe, na adres mailowy: konkurs@mediarodzina.pl  z hasłem: Dary niedoskonałości.
7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronach Media Rodzina 01.09.2014 r.
8. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a nagrody zostaną wysłane pocztą w ciągu tygodnia od otrzymania przez Organizatora adresu korespondencyjnego zwycięzcy.
9. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
10. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.
11. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.

Powiązane publikacje