Konkurs – wygraj egzemplarz „Muszej Góry”

W poniedziałek 17 listopada zapraszamy do konkursu z premierową książką Bohdana Głębockiego – „Musza Góra”.

To powieść w stylu dieselpunk, w której wątki kryminalne łączą się z elementami fantastyki. Poznań, lata trzydzieste XX wieku. Inspektor policji poszukuje seryjnego zabójcy zwanego wilkołakiem, a oficerowie wojskowych wywiadów podejmują ryzykowną grę odnalezienia sposobu na przyszłe zwycięstwo w… tajemnicach magii. Wspaniale oddane tło dawnego Poznania, z jego mieszkańcami – od eleganckich mieszczan, poprzez antysemickich studentów, po łobuzerkę z Wildy – sprawią, że po książkę sięgną chętnie nie tylko wielbiciele sensacji, ale i pasjonaci historii.

3 egzemplarze „Muszej Góry” przygotowaliśmy dla tych, którzy zechcą się podzielić swoimi refleksjami o poznańskich dzielnicach pod tekstem konkursowym na naszym profilu na Facebooku. Na Wasze wypowiedzi czekamy w poniedziałek 17 listopada do północy. Zapraszamy!

 

Regulamin konkursu Musza Góra

1. Organizatorem konkursu Musza Góra jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
2. Konkurs polega na zamieszczeniu komentarza pod tekstem konkursowym na profilu Media Rodzina w serwisie społecznościowym Facebook. W komentarzu powinna się znaleźć odpowiedź na pytanie:  która dzielnica Poznania jest najciekawsza i dlaczego?
3. Nagrody w konkursie to 3 egzemplarze książki Musza Góra Bohdana Głębockiego.
4. Konkurs trwa w dn. 17 listopada 2014 do północy.
5. Nagrodzone zostaną 3 osoby, których wypowiedzi komisja konkursowa uzna za najbardziej przekonujące.
6. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą wiadomości na Facebooku, a nagrody zostaną wysłane pocztą w ciągu tygodnia od otrzymania przez Organizatora adresu korespondencyjnego zwycięzcy.
7. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
8. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.
9. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.
10. Decyzje komisji konkursowej są ostateczne i nie przysługuje od nich odwołanie.

Powiązane publikacje

  • Musza Góra

    Bohdan Głębocki
    oprawa miękka
    35.91 zł39.90 zł