Konkurs: wygraj "Hiszpankę"

Od piątku 23 stycznia w księgarniach dostępna jest "Hiszpanka" Łukasza Barczyka, która ukazuje się równocześnie z premierą filmu o tym samym tytule. Z okazji premiery filmu i książki przygotowaliśmy dla naszych Czytelników specjalny konkurs, w którym można wygrać jeden z pięciu egzemplarzy „Hiszpanki” podpisanych przez Łukasza Barczyka. By zawalczyć o tę nagrodę, wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jaka postać historyczna pojawia się w „Hiszpance”?


Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres konkurs@mediarodzina.pl. Na maile czekamy do północy 23 stycznia. Nagrodzimy osoby, których odpowiedzi przyjdą na naszą skrzynkę jako 3., 9., 12., 17. i 21.

Powodzenia!

 

 

Regulamin konkursu HISZPANKA

1. Organizatorem konkursu HISZPANKA jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
2. Konkurs polega na przesłaniu drogą mailową odpowiedzi na pytanie: Jaka postać historyczna pojawia się w „Hiszpance”?
3. Nagrody w konkursie to 5 egzemplarzy książki „Hiszpanka” z autografem Łukasza Barczyka.
4. Konkurs trwa do północy 23 stycznia 2015 roku.
5. Nagrodzone zostanie 5 osób, których odpowiedzi wysłane na adres konkurs@mediarodzina.pl dotrą na skrzynkę jako 3.,9.,12.,17. i 21.
6. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie do nas maila zawierającego odpowiedzi na pytania konkursowe, na adres mailowy: konkurs@mediarodzina.pl z hasłem HISZPANKA.
7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronach Media Rodzina 26 stycznia 2015 roku.
8. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a nagrody zostaną wysłane pocztą w ciągu tygodnia od otrzymania przez Organizatora adresu korespondencyjnego zwycięzcy.
9. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
10. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.
11. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.

 

Powiązane publikacje

  • Hiszpanka

    Łukasz Barczyk
    oprawa twarda
    22.50 zł25.00 zł