Konkurs: "Krowa Matylda jest chora" / wyniki konkursu

Zapraszamy do udziału w konkursie z Matyldą - do wygrania najnowszy tom przygód rezolutnej krowy, "Krowa Matylda jest chora".

Zadanie konkursowe jest niezwykle łatwe - poniżej zamieszczone są dwie ilustracje, które różnią się dziesięcioma szczegółami. Wystarczy je wskazać (np. zaznaczyć w programie graficznym) lub opisać i odesłać do nas na adres: konkurs@mediarodzina.pl

Konkurs trwa do 8 marca br. Nagrodzimy osoby, których odpowiedzi trafią na naszą skrzynkę jako 6., 8. i 13.

Wyniki konkursu:
szczęśliwcami, których odpowiedzi dotarły na naszą skrzynkę w wyżej wymienionej kolejności są:
forkinga, agazielinska87 i glowackaaneta. Gratulujemy!


 

Regulamin konkursu:

 

1. Organizatorem konkursu "Krowa Matylda" jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
2. Konkurs polega na przesłaniu mailem odpowiedzi na zadanie konkursowe: Znajdź i wskaż 10 szczegółów, którymi różnią się poniższe obrazki.
3. Nagrody w konkursie to 3 egzemplarze książki „Krowa Matylda jest chora” Alexandra Steffensmeiera.
4. Konkurs trwa od 4 do 8 marca 2015 roku.
5. Nagrodzone zostaną trzy osoby, których odpowiedzi wysłane na adres konkurs@mediarodzina.pl dotrą na skrzynkę jako 6., 8., i 13. w kolejności.
6. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie do nas maila zawierającego odpowiedzi na zadanie konkursowe, na adres mailowy: konkurs@mediarodzina.pl z hasłem Krowa Matylda.
7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronach Media Rodzina 10 marca 2015 roku.
8. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a nagrody zostaną wysłane pocztą w ciągu tygodnia od otrzymania przez Organizatora adresu korespondencyjnego zwycięzcy.
9. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
10. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.
11. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.

 

Galeria zdjęć

Powiązane publikacje