Uwaga Bibliotekarze: Bractwo PAXA zaprasza!

Szanowni Państwo, informujemy, że zakończyliśmy już zapisy bibliotek do naszej gry "Bractwo Pax".
Jeśli byliby Państwo zainteresowani udziałem w ewentualnych kolejnych edycjach zabawy, prosimy o wiadomość na adres: konkurs@mediarodzina.pl, z tematem PAX.

 

Zapraszamy wszystkie biblioteki do wspólnej akcji z nową serią książek dla młodzieży PAX.

Na przełomie kwietnia i maja planujemy premierę nowej, bestsellerowej w Skandynawii serii z gatunku urban fantasy dla młodzieży - PAX. Autorzy – Asa Larsson, Ingela Korsell i Henrik Jonsson – są bardzo znanymi pisarzami i ilustratorami ze Szwecji. Bohaterowie serii PAX to dwaj chłopcy, dwunastoletni Alrik i dziewięcioletni Viggo, w który zwyczajne na pozór życie z impetem wkracza magia. Chłopcy niespodziewanie zostają obrońcami prastarej biblioteki.


Zachęcamy do wspólnej zabawy z książkami PAX, w której przewidziane są wspaniałe nagrody zarówno dla bibliotek, jak i dla biorących udział w akcji uczniów.
Każda zgłoszona biblioteka otrzyma od wydawcy komplet materiałów i gadżetów do przeprowadzenia w swojej placówce gry „Bractwo Paxa”. Na podstawie wskazówek i fragmentów książki uczniowskie drużyny będą musiały rozwiązywać kolejne zagadki, prowadzące do finałowej rozgrywki i wyłonienia zwycięskiej ekipy.

Zapraszamy do rejestracji TUTAJ - na samym dole, pod opisem książki.

Powiązane publikacje

 • Pax. Pal przekleństwa

  Åsa Larsson, Ingela Korsell
  oprawa twarda
  22.50 zł25.00 zł
 • Pax. Grim

  Åsa Larsson, Ingela Korsell
  oprawa twarda
  22.50 zł25.00 zł