Poznań: Media Rodzina na Pyrkonie

Gogle wirtualnej rzeczywistości, pokonywanie magicznych potworów i… kabała – to wszystko i jeszcze więcej czeka na wszystkich chętnych na stoisku poznańskiego wydawnictwa Media Rodzina na festiwalu Pyrkon! Zapraszamy od 24 do 26 kwietnia na stoisko nr 234 w pawilonie 6A.


Pyrkon to festiwal fantastyki, ale my udowodnimy, że literatura fantastyczna nie zawsze jest bardzo odległa od rzeczywistości - na naszym stoisku będzie można zagrać w grę w okularach Oculus Rift – specjalnych goglach do wirtualnej rzeczywistości. Zakładany na głowę „hełm” pokaże trójwymiarową rzeczywistość, dając wrażenie, że przenieśliśmy się do świata, który oglądamy - zupełnie jak w książce Małgorzaty Wardy "5 sekund do Io".

Oculus będzie dostępny na naszym stoisku podczas całego festiwalu.

Jednak to nie wszystko - dla naszych czytelników przygotowaliśmy atrakcje z naszymi Autorami:

W piątek 24 kwietnia zapraszamy na specjalną prelekcję na temat okultyzmu w latach II RP. Autor "Muszej Góry" Bohdan Głębocki opowie o popularnych w tym czasie okultystach, chiromantach i jasnowidzach. Prelekcja odbędzie się o godzinie godz. 16.00 w Sali Literackiej 2 w pawilonie 15.

W sobotę 25 kwietnia zapraszamy natomiast na spotkanie z autorką "5 sekund do Io", Małgorzatą Wardą. Zapraszamy na nasze stoisko w godzinach 15.00-16.00.

 

 

Powiązane publikacje

 • 5 sekund do IO

  Małgorzata Warda
  oprawa miękka
  26.10 zł29.00 zł
 • Pax. Pal przekleństwa

  Åsa Larsson, Ingela Korsell
  oprawa twarda
  22.50 zł25.00 zł
 • Pax. Grim

  Åsa Larsson, Ingela Korsell
  oprawa twarda
  22.50 zł25.00 zł
 • Musza Góra

  Bohdan Głębocki
  oprawa miękka
  35.91 zł39.90 zł