Pomiędzy Latem a Zimą

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którym przypadło do gustu „Lato koloru wiśni” Cariny Bartsch! Autorka książki postanowiła sprawić swoim czytelnikom wyjątkowy prezent i napisała dwa pierwsze rozdziały książki – czyli „Emely?” i „Duchowe uniesienia” –  z perspektywy… Elyasa!

To niepowtarzalna okazja, żeby poznać punkt widzenia tego niezwykle tajemniczego i intrygującego bohatera. Co chłopak pomyślał o Emely, gdy zobaczył ją podczas przeprowadzki Alex? Czy on również przypomniał sobie ich wspólne chwile sprzed siedmiu lat? Dlaczego postanowił nie dawać jej spokoju i przy każdej okazji wyprowadzać z równowagi?

Czytelników, którzy są zainteresowani poznaniem perspektywy Elyasa, zapraszamy do udziału w naszej akcji Pomiędzy Latem a Zimą.

W pierwszy dzień jesieni, środę 23 września o godzinie 20.00 oba rozdziały ukażą się w Internecie – na blogach książkowych. Rozdziały będą jednak podzielone na mniejsze fragmenty, każdy z nich znajdzie się w innym miejscu, a żeby przeczytać całość, konieczne będzie przechodzenie z bloga na blog.

Pierwszy fragment zaprezentowany zostanie na blogu http://gabrysiekrecenzuje.blogspot.com/, tam też znajdzie się informacja, gdzie można znaleźć kolejną część.

Kontynuacja „Lata koloru wiśni” – „Zima koloru turkusu” – ukaże się w październiku.

 

Miłej lektury!

Powiązane publikacje