Konkurs: Halloween z PAXem!

W związku z fabułą świeżo wydanej, trzeciej części serii "PAX", pt. "Myling", zapraszamy Was do Halloweenowego konkursu!

Jest Halloween. W szkole chłopców mrowi się od potworów i zombie. Wieczorem zorganizowano zabawę i pochód duchów. Ale wśród przebierańców jest też myling. Wypatrzył swoje ofiary i chce dokonać zemsty. Jak Alrik i Viggo mogą go powstrzymać? Gdy próbują dotrzeć do prawdy, wpadają na trop przerażającej tajemnicy.


Aby wygrać jedną z 10 książek, wystarczy odpowiedzieć na dwa pytania:
1. Jakie są tytuły dwóch pierwszych tomów serii "PAX"?
2. Na ile części zaplanowana została seria?

Regulamin konkursu "Myling":

1.    Organizatorem konkursu "Myling" jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
2.    Konkurs polega na przesłaniu e-mailem odpowiedzi na dwa pytania: Jakie są tytuły dwóch pierwszych tomów serii "PAX"? oraz na ile części zaplanowana została seria?
3.    Nagrodami w konkursie jest 10 egzemplarzy książki pt. "Myling" , trzeciej części szwedzkiej serii urban-fantasy "PAX".
4.    Konkurs trwa od 30 października do 4 listopada 2015 roku.
5.    Nagrodzone zostanie 10 osób, ktorych zgłoszenia mailowe z poprawnymi odpowiedziami trafią na skrzynkę konkurs@mediarodzina.pl jako: 1, 4, 8, 10,11, 16, 19, 22, 23, 27 w kolejności.
6.    Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie do nas maila zawierającego odpowiedzi na dwa pytania podane w pkt. 2. na adres mailowy: konkurs@mediarodzina.pl z hasłem: Myling.
7.    Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronach Media Rodzina 5 listopada 2015 roku.
8.    Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a nagrody zostaną wysłane pocztą w ciągu tygodnia od otrzymania przez Organizatora adresu korespondencyjnego zwycięzcy.
9.    W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
10.    W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.
11.    Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.