Konkurs walentynkowy!

Walentynkowy konkurs dla wszystkich czytaczy!
Postanowiliśmy przygotować konkurs walentynkowy w trzech odsłonach!
Jako że do wygrania będą książki w trzech kategoriach - dla nastolatek, dla gimnazjalistów oraz dla pań - mamy dla tych trzech grup wspólne-osobne zadanie :)
Napiszcie krótki okazjonalny wierszyk o miłości, który zawierać będzie też w sobie słowo "książka" albo jakoś inaczej ujętą ideę literatury ;)


Do wygrania są książki zawierające wątek romansowy:
- dla nastolatek - seria "Elena" (Elena. Wygrać z losem, Elena. Burzliwe lato, Elena. Zawody i rozterki, Elena. Tajemnica stadniny)
- dla gimnazjalistów - seria "Papierowy Yoda" (Papierowy Yoda, Darth Paper kontratakuje, Zagadkowy Wookie),
- dla pań (Projekt Rosie, Salon d'Amour, Zupełnie niespodziewane zniknięcie Atticusa Craftsmana)


Regulamin konkursu Walentynkowego:

1.    Organizatorem konkursu walentynkowego jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
2.    Konkurs związany jest z Walentynkami, tzw. Świętem miłości, przypadającym na 14 lutego.
3.    Nagrodami w konkursie jest sześć zestawów książek (po dwa z każdej grupy: dla nastolatek - seria "Elena", gimnazjalistów - seria "Papierowy Yoda"i pań - trzy tytuły z serii Gorzka Czekolada).
4.    Konkurs trwa od 2 do 9 lutego 2016 roku.
5.    Nagrodzonych zostanie 6 osób (po dwie w każdej grupie), których wierszyki zostną uznane za konkursowe jury za najciekawsze/najzabawniejsze/najbardziej "literackie"
6.    Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie do nas wierszyka o tematyce miłosnej zawierającego wątki "książkowe" wraz z ADRESEM pocztowy na adres mailowy: konkurs@mediarodzina.pl z hasłem w temacie - do wyboru: Walentynki - Elena, Walentynki - Yoda, Walentynki - Gorzka Czekolada.
7.    Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronach Media Rodzina 10 lutego 2016 roku.
8.    Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a książki zostaną wysłane pocztą niezwłocznie.
9.    W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
10.    W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.
11.    Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.

Powiązane publikacje