Konkurs z okazji Dnia Kobiet! / Wyniki konkursu

Chyba nikt nie ośmieli się zaprzeczyć – Kobiety są wyjątkowe, a wyjątkowość należy nagradzać. Postanowiliśmy umilić Wam ten dzień, drogie Czytelniczki, za sprawą naszych wydawniczych rarytasów. Jeżeli chcesz stać się właścicielką lub właścicielem dwóch niebanalnych historii miłosnych – Lato koloru wiśni oraz Zima koloru turkusu, wystarczy, że prześlesz do nas krótką refleksję nad książką naszego wydawnictwa, które chciałabyś/chciałbyś szczególnie polecić Paniom w dniu ich święta.

Na Wasze odpowiedzi wysłane na adres konkurs@mediarodzina.pl czekamy do 13 marca.

Powodzenia!

 

 Regulamin konkursu z okazji Dnia Kobiet „Oprócz róż i czekoladek”

 


1. Organizatorem konkursu „Oprócz róż i czekoladek” jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
2. Konkurs polega na przesłaniu drogą mailową odpowiedzi wraz z uzasadnieniem na pytanie: Którą książkę wydawnictwa Media Rodzina szczególnie poleciłabyś Paniom w dniu ich święta i dlaczego?
3. Nagrody w konkursie to trzy zestawy dwóch książek autorstwa Cariny Bartsch – Lato koloru wiśni oraz Zima koloru turkusu.
4. Konkurs trwa od 8 marca do 13 marca 2016 roku.
5. Nagrodzone zostaną 3 osoby, których odpowiedzi przysłane na adres
konkurs@mediarodzina komisja konkurswoa uzna za najciekawsze.
6. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie do nas maila z krótkim opisem jednej z naszych książek, które szczególnie można byłoby polecić Paniom w dniu ich święta, na adres mailowy:
konkurs@mediarodzina.pl z hasłem OPRÓCZ RÓŻ I CZEKOLADEK.
7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronach Media Rodzina 14 marca 2016 roku.
8. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a nagrody zostaną przesłane pocztą po 13 marca 2016 roku.
9. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
10. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.
11. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.

 

WYNIKI KONKURSU

Bardzo dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Nie było łatwo wybrać zwycięzców, bo wiele odpowiedzi bardzo nam się podobało. Postanowiliśmy jednak nagrodzić panie: Sylwię Kostecką, mp35 i anjoai. Gratulujemy!

Powiązane publikacje