Kieszonkowy konkurs

Dla wszystkich wielbicieli twórczości Iwony Chmielewskiej i jej książki „W kieszonce” przygotowaliśmy specjalny wiosenny konkurs, w którym można wygrać coś zupełnie wyjątkowego - fartuszek z niespodzianką uszyty własnoręcznie przez Iwonę Chmielewską!

Co należy zrobić, by powalczyć o nagrodę? Zadanie jest proste - ze strony wydawnictwa należy pobrać i wydrukować dowolnie wybraną "kieszonkę" (link TUTAJ) i ozdobić ją wybraną przez siebie techniką - liczy się pomysłowość i kreatywność.

Dwie osoby, które wykażą się największą pomysłowością, zostaną nagrodzone widocznymi na zdjęciach fartuszkami uszytymi przez Iwonę Chmielewską. Laureaci trzech kolejnych miejsc otrzymają egzemplarz książki W kieszonce.

Na Wasze pracre wysłane na adres promocja@mediarodzina.pl czekamy do 18 kwietnia.

Powodzenia!

 

Regulamin:

 1. Organizatorem konkursu jest wydawnictwo Media Rodzina mające swoją siedzibę w Poznaniu.
 2. Konkurs polega na przesłaniu pracy plastycznej (dowolna technika) z ozdobioną przez siebie „kieszonką”, którą pobrać można pod linkiem:
  https://mediarodzina.pl/static/materialy-do-pobrania/296/-W-kieszonce----materialy-do-samodzielnego-wypelniania
 3. Konkurs trwa od 4 do 18 kwietnia.
 4. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez komisję konkursową.
 5. Nagrodzonych zostanie 5 osób. Dwie osoby, których prace komisja konkursowa uzna za najciekawsze, otrzymają dziecięcy fartuszek, uszyty własnoręcznie przez Iwonę Chmielewską. Laureaci kolejnych trzech miejsc otrzymają po 1 egzemplarzu książki „W kieszonce”.
 6. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie jednej, przygotowanej przez siebie pracy na adres promocja@mediarodzina.pl  z hasłem „Kieszonka”. Można także wysłać pracę za pośrednictwem poczty na adres: Media Rodzina, ul. Pasieka 24, 61-657 Poznań.
 7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronach www.mediarodzina.pl w dniu 25 kwietnia 2016r.
 8. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a przyznane nagrody za poszczególne miejsca zostaną wysłane po 25 kwietnia.
 9. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
 10. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.
 11. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.

Galeria zdjęć

Powiązane publikacje

 • W kieszonce

  Iwona Chmielewska
  oprawa twarda
  26.91 zł29.90 zł