V. Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku

Wszyscy miłośnicy książek wydawnictwa Media Rodzina znajdą nas na stoisku nr 22-23.

Targi w Białymstoku to niepowtarzalna okazja, żeby spotkać u nas dwóch wyjątkowych pisarzy Wojciecha Widłaka i Tomasza Samojlika.

Pierwszy z nich jest doskonale znany dzieciom, które już od lat śledzą przygody Pana Kuleczki i jego podopiecznych. Wojciecha Widłaka będzie można spotkać na naszym stoisku 23 kwietnia o godzinie 10:00 – to doskonała okazja, by porozmawiać o najnowszej książce, uzyskać autograf czy pamiątkowe zdjęcie.
Po dość długim czasie Pan Kuleczka powraca, by zabrać dzieci w świat marzeń. W najnowszej książce „Pan Kuleczka. Marzenia” tytułowy bohater wraz ze swoimi podopiecznymi przeżywa kolejne przygody, wspólnie spędzają czas obserwując przyrodę, ale także uczą się między innymi co to takiego czas i czym możemy dzielić się podczas świąt. Całości dopełniają ilustracje Elżbiety Wasiuczyńskiej, wyróżnione wieloma nagrodami.

Tomasz Samojlik zadebiutował w naszym wydawnictwie serią książek o małym żubrze Pompiku, jego siostrze Polince i ich rodzicach. Na spotkanie z tym autorem zapraszamy 23 kwietnia od godziny 12:00. To niepowtarzalna okazja, by dzieci uzyskały odpowiedź na nurtujące pytania dotyczące przyrody oraz życia zwierząt, ponieważ Tomasz Samojlik zajmuje się także działalnością naukową – jest doktorem nauk przyrodniczych i pracownikiem Instytutu Biologii Ssaków PAN w Białowieży.
Książki zaplanowane są na każdą z czterech pór roku, obecnie ukazały się dwie części „Żubr Pompik. Tropy na śniegu” oraz „Żubr Pompik. Zapach wiosny”. Książki zachwycają szatą graficzną, przez co lektura staje się jeszcze przyjemniejsza. Za ilustracje odpowiada autor książki – Tomasz Samojlik. Co najważniejsze treść jest stworzona dla małych dzieci, które zaczynają zaznajamiać się z przyrodą oraz światem zwierząt. Wraz z Pompikiem, który dorasta, najmłodsi poznają ciekawostki dotyczące roślin, a także tego jak zwierzęta funkcjonują podczas poszczególnych pór roku.

W tak doborowym gronie nie sposób się nudzić. Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na nasze stoisko, gdzie przygotowaliśmy specjalny rabat w wysokości 20%.

Czekamy na Was:
22.04. 10:00-18:30
23.04. 10:00-18:30
24.04. 10:00-16:00

http://www.fundacja-sasiedzi.org.pl/targi-ksiki


Miejsce: Opera i Filharmonia Podlaska, Białostocki Teatr Lalek, ul. Odeska 1, Białystok

Powiązane publikacje