Weekend z Media Rodziną!

„Odkryj książkę na nowo”

Jeżeli zastanawiacie się w jaki sposób wykorzystać piękną pogodę w weekend, mamy dla Was wyjątkową propozycję. Od 24 do 25 czerwca na szczecińskich Jasnych Błoniach odbędzie się Plener Literacki „Odkryj książkę na nowo”. To świetna okazja do spotkania z wyśmienitymi autorami i ich twórczością. Przez 3 dni na specjalnie przygotowanej scenie, uczestnicy będą mogli wysłuchać wywiadów z pisarzami, a także obejrzeć  występy artystów i muzyków.

Podczas tego wydarzenia zapraszamy na nasze stoisko nr 50, gdzie będzie można kupić w książki naszego wydawnictwa w promocyjnych cenach.

Serdecznie zapraszamy!

https://www.facebook.com/events/1050346765046551/

 

 

Bajkowy Rynek – Poznań czyta dzieciom!


Po raz kolejny na poznańskim Rynku odbywa się impreza czytelnicza dla najmłodszych. Znane i lubiane osoby z życia publicznego odczytają fragmenty książek, by przyczynić się do popularyzacji czytelnictwa wśród najmłodszych.

Już w najbliższą sobotę (25.06) zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na poznański Rynek, gdzie baśń „Calineczka” Hansa Christiana Andersena przeczyta posłanka do Parlamentu Europejskiego dr Agnieszka Kozłowska-Rajewicz. Na wszystkich czytelników czekają także wyjątkowe atrakcje w postaci zabaw dla dzieci z Calineczką i innymi bohaterami naszych książek. Warsztaty poprowadzi Bajanka.

 

Śniadanie w Mysim Domku


Wyjątkowe śniadania połączone ze świetną zabawą, warsztatami i stoiskami wydawców tylko w Poznaniu! Już kolejny weekend (25-26.06) w Parku Jana Pawła II odbywać się będzie Śniadanie na trawie, podczas którego oprócz skosztowania wyjątkowych przysmaków, można świetnie się bawić oraz powiększyć swoją biblioteczkę o książki sprzedawane na stoiskach wydawców.Wszystkich najmłodszych czytelników zapraszamy w niedzielę (25.06) od 11.00-12.00 na Śniadanie w Mysim Domku, podczas którego dzieci czekają liczne atrakcje przygotowane przez jedną z naszych animatorek.

Zaproście swoich rodziców, przyjaciół, dziadków i spędźcie ten dzień z wydawnictwem Media Rodzina!

https://www.facebook.com/widzimysiewparku/?fref=ts

 

 

Spotkanie z secesją

Wystarczy przejść się ulicami Poznania, podnieść głowę i zobaczyć prawdziwe skarby secesji – misternie rzeźbione balkony, dekoracje na murach, niepowtarzalne detale.  Zamiarem autorów pięknej, albumowej publikacji pt. „Secesja w Poznaniu” jest zwrócenie uwagi na ginące na naszych oczach zabytki architektury i rzemiosła.Jak i dlaczego ratować poznańskie zabytki architektury – to główny temat spotkania w gościnnych progach restauracji w staromiejskiej kamienicy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na dyskusję o poznańskiej architekturze "Chronić stare czy budować nowe?", połączoną z premierą książki "Secesja w Poznaniu".

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 27 czerwca o godz. 18 w restauracji MONIDŁO (Poznań, ul. Matejki 68). Goścmi będą autorzy książki: prof. Jan Skuratowicz, Magdalena Adamczewska i Piotr Walichnowski oraz plastyk miejski Piotr Libicki, a także Mark Maksymowicz – magister sztuki, renowator poznańskiej secesji. Spotkanie poprowadzi Błażej Wandtke - były dziennikarz, autor programu „Tajemnice Poznania”.

Wstęp wolny!

Powiązane publikacje